Najlepszy translator ang-pol / pol-ang

Jaki jest obecnie najnowszy (najlepszy) translator języka angielskiego (ang-pol / pol-ang )? Oczywiście chodzi mi o płatny program. Z góry dzięki.

Pzdr.

nie ma stricte dobrych (tym bardziej najlepszych) … jak chcesz się ośmieszyć, to koresponduj przy pomocy translatora … zawsze coś wywinie:), kontekstowo są “ułomne”, polecam nauka i słowniki

pozdrawiam

według mnie najlepszy jest English Translator 3 firmy Techland

z tego wszystkiego … to i owszem, ale jak nie znasz języka, to “łykniesz” to co on wygeneruje,to zobacz w google co angole po polsku piszą przy użyciu tego programu :mrgreen: zapytanie np. “ciekawe (śmieszne) tłumaczenia” … boki zrywać

Ja także używam English Translator 3, ale rzeczywiście czasami śmiesznie tłumaczy tekst.

Tłumaczone Translatorem XT

Bodajże najleprzy.

Tak sobie przetłumaczyłem pweny program :smiley:

Producent Albumu ślubu jest oprogramowaniem łatwego do-użycia, które pozwala ci, by utworzyć zdumiewający album zdjęcia ślubu z muzyką w tle, Patelnią, & Zoomować i przejść efekty. Z Producentem Albumu Ślubu, możesz szybko i łatwo doprowadzić do profesjonalny spoglądanego ślub zdjęcie slideshow DVD dysku i dzielić twoją historię miłości i podekscytowanie twojego dnia ślubu na domowej dużej ekran TV ze standardem DVD gracza w komforcie psychicznym twojego pokoju dziennego. Czy szukasz slideshow oprogramowania dzielić się twoje śliczne momenty z rodziną i przyjaciółmi? Jeżeli tak, zdecydowanie potrzebujesz Ślub Producenta Albumu. Dzieląc się i obejrząc pobierające się zdjęcia w formacie oprogramowania pokazu poślizgu z przyjaciółmi i rodzina nigdy nie była łatwiejsza! Z Producentem Albumu Ślubu, możesz użyć twojego CD lub DVD palnika, by sprawiać, że wysoka jakość fotografuje pokaz poślizgu DVD dysku w mniej niż połowa godzinę sam.

Rozszerz to, co możesz zrobić z twoimi cyfrowymi zdjęciami Komicznemu Życiu, pozwala ci utworzyć zadziwiających komików, piękne albumy obrazu, książki historii dzieci… i bardziej Komiczne Życie dostarcza ci zabawy i profesjonalnych szablonów dla chwili, imponującej, układów zdjęcia. Szczyp twoje tworzenie do twojego pragnienia serc

Orginalny tekst

Expand what you can do with your digital photos! Comic Life lets you create astounding comics, beautiful picture albums, children’s story books… and more! Comic Life gives you fun and professional templates for instant, impressive, photo layouts. Tweak your creations to your hearts desire!

No to rzeczywiście przetłumaczył :smiley: :smiley: :smiley:

english translator 3 najlepszy, jest najlepszy a każdy translator zawsze będzie robił błędy, gdyż to tylko program i ma 0 inteligencji. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: dlatego pisząc jakieś wypracowanie trzeba każde zdanie przeweryfikować słownikiem.

ja używam english translator XT i uważam, że jest on lepszy od wersji 3

witam,

wszystko zależy czy musisz go używać do profesjonalnego tłumaczenia czy do skromnego tłumaczenia słówko po słówku w jakimś tekście.

Jeżeli to drugie to naprawdę wystarczy darmowy translator w internecie np. http://www.translate.pl

pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach