Najlepszy (Waszym zdaniem) akcelerator pobierania do IE

Cześć!

Chciałbym zainstalować sobie jakiś akcelerator pobierania do Internet Explorera jednak zastanawiam się jaki będzie najlepszy - potrzebuję takiego który nie będzie zakłócał pracy przeglądarki i jednocześnie będzie w miarę funkcjonalny - czyli będzie posiadał funkcję wstrzymywania pobierania, wznawiania po braku internetu itp - który najbardziej spełni moje oczekiwania?

Orbit Downloader jest spoko. Lekki i całkiem wygodny.

Dlaczego nie ściągniesz lepszej przeglądarki, jaką jest np. Opera, Firefox, albo Chrome? Chyba że nie chcesz zmieniać, to spróbuj FlashGet.

Internet Download Manager

DAP (download accelerator plus)

Aha zapomniałem dodać - ważne, żeby był bezpłatny.

Staram się być legalnym użytkownikiem i dlatego nie chcę produktów w wersji trial…

Przecież trial to legalna wersja, tylko że z ograniczonym czasem funkcjonowania i czasami z okrojonymi funkcjami

FreshDownload. Program posiada ciekawa funkcje Cooperative bandwitch, ktora ma za zadanie zwalnianie lacza podczas wczytywania strony. Program swietny. Uzywam juz 8 lat.

Dodane 26.06.2010 (So) 20:29

FreshDownload. Program posiada ciekawa funkcje Cooperative bandwitch, ktora ma za zadanie zwalnianie lacza podczas wczytywania strony. Program swietny. Uzywam juz 8 lat.

Tak wiem, że jest legalna ale jest ograniczona czasowo - dlatego wolę już wersje w 100% bezpłatne, bo nie muszę się martwić, że za jakiś czas będzie trzeba odinstalować program bo przestenie być on legalny

OK dzięki - przetestowałem każdy program, który mi proponowaliście i szczerze mówiąc najbardziej do gustu przypadł mi Download Accelerator Plus - głównie ze względu na to, że jest właśnie darmowy, ale także przez to, że jest po Polsku, a po za tym jest bardzo wygodny w obsłudze

Dzięki za pomoc!

jest adware.

JDownloader również darmowy. Podczas serfowania po necie można ograniczyć mu prędkość z jaką ma pobierać. Wznawia po przerwaniu połączenia oraz wkleja automatycznie skopiowany link pliku z przeglądarki i posiada jeszcze kilka przydatnych funkcji

Wyprzedził mnie ktoś z Free Download Managerem.

Naprawdę spoko programik…