Najlepszy wentylator do 52zł

Witam! Chciałbym kupić nowy wentylator do mojego PC ale niestety na wentylatorach się nie znam… Jaki polecacie wentylator DO 52 zł?

do chłodzenia czego ma służyć ten wentylator? Procesora, obudowy? Nic o tym nie mówisz, a rodzajów wentylatorów jest sporo:P

http://www.wentylatory.net.pl/index.php … =13&l=&q=1

Kup sobie taki :slight_smile:

A jak coś jeśli chodzi o wentyla do obudowy to są tanie jakieś 20 zł.

1700zł to trochę więcej niż 52zł xD

Najlepiej chyba do płyty głównej… Chce ubezpieczyć kompa na większe upały :stuck_out_tongue:

tak więc, zapewne chodzi Ci o dodatkowy wiatrak do obudowy…

skoro tak to sprawdź jakiej wielkości wentylator będzie pasował do twojej obudowy. Podejrzewam, że 120mm, ale lepiej się upewnić.

Jeżeli do obudowy to polecam Acutake 120 PRO sam taki kilka dni temu zakupiłem jestem z niego bardzo zadowolony, na allegro są po 15zł.

Jeśli wiatrak do obudowy wkłada się pod zasilacz (tam gdzie te otworki są) to 120mm a jeśli nie to pokaż gdzie :stuck_out_tongue:

tak, zwykle jest pod zasilaczem :wink:

W takim razie polecam Ci Scythe SFF21E S-FLEX

Sorry… Płyta główna ma dobre chłodzenie ale dyski twarde są tak nagrzane że po 3 sekundach dotykania parzył mnie palec… Przed dyskami są w obudowie takie same otworki jak pod zasilaczem tylko że mniejsze (70mm)Max. to 26zł za sztukę bo chcę kupić 2 (52zł za 2). :slight_smile: Scythe SFF21E S-FLEX którego oferował Vendor43 też kupię tylko że później. Jakieś propozycje? :smiley:


Mierzę od jednego otworku na blachowkręt (śrubkę) do drugiego więc mam nadzieję że mierzę dobrze…

Qoltec 7020 ChillFan