Najlepszy windows jaki powstał

Docent myśli, że tylko jemu trolle z komentarzy newsów na vortalu dostarczają weny twórczej, a tu bach, pomylka, bo mi też :wink:

Pozdro dla Docenta! :wink:

A tak wracając do tematu… Przychodzę do was z pytaniem:

Który windows według was był najlepiej zrobiony i który w ogóle był najlepszy pod każdym względem?

Według mnie mimo wszystko do dnia dzisiejszego stosunkowo najwięcej osób używa 98 i xp, bo są jednymi z najlepszych, gdyby tak nie było to by raczej ich nikt nie używał, nieprawdaż? :wink:

Miłego głosowania i proszę nie trollować. :slight_smile:

Największą rewolucją był Windows 95 i według mnie jak na te czasy był najlepszy ;] Jeszcze żaden system nie odniósł takiego sukcesu jak Windows 95

Viśta już zdążyła zdeklasować poczciwą 98 pod względem ilości userów.

I tak ilu userów tyle zdań na ten temat. Mi się najlepiej pracuje na Xp, ale może dlatego, że się przyzwyczaiłem już na dobre :slight_smile:

Moim zdaniem jest najlepszy xp jest na niego najwięcej programów. I jest po prostu najlepszy

Tych co są podpięci do netu, a ile jest starych kompów 98 które nie są podłączone to netu i pełnią inne funkcję.

A ja powiem że windows to skarb, ale bez netu :slight_smile: bo taki z internetem nie wytrzyma dłużej niż rok…

:x :x :x

Jak ktoś nie ma pojęcia o konserwacji systemu i sposobach jego zabezpieczania to może i tak jest. Osobiście miałem i mam komputery które pracują nawet po 3 lata bez potrzeby reinstalcaji windowsa.

powiedz to mojemu xpekowi, który bez reinstalki jedzie już 6 lat ;]

zagłosowałem na XP ale głos też nalezy się dla Windowsa 3.11 bo on był jednym z pierwszych systemów a ciężko kiedyś było zrobić system operacyjny a jednak się udało

Sory, ale ja Windowsa nie używam od miesięcy i nawet zapomniałem jak się go używa i jak wygląda

Ja tez mam kolegę co ma kompa z 5 lat i cały czas standardowego windowsa i jeszcze kompa nie otwierał…

:x

lamerxD chyba nie na darmo obrałeś sobie takiego nicka

:x

dla mnie najlepszym systemem Windows jest Windows Vista ponieważ dzięki wprowadzonemu w oknie exploratora oraz w start menu pola wyszukiwania znacznie przyspieszyło wyszukiwanie plików szczególnie muzy której mam dość dużo ale także innych dokumentów i plików. Nowe Start menu z listą wszystkich programów umnieszczoną na polu ost. uruchomionych aplikacji spowodowała że wyświetlenie listy Wszystkich programów nie powoduje że menu zajmuje 3/4 ekranu jak to było w xp i poprzednikach (dla posiadaczy 19’ czy 17; calowych monitorów może nie przeszkadzała lista na pół ekranu jednak ja mam tylko 15; i na takim małym ekranie przeszkadzało to). W nowym Windows wbudowano też dużo przydatnych aplikacj tj Narzędzie wycinanie, Windows Media Center, Defender itp. Windows Vista w przeciwieństwie do poprzedników wygląda efektownie i przyjemnie dla oka. Aero Glass jest efektowne ale z odpowiednim umiarem czyli nie nawalili do niego efektów jak w Berylu (i jedo odpowiednikami). Pasek boczny z gadgetami ożywił denny i monotonny pulpit jakim był on dotychczas.