Najnowsza Opera i filmy YT osadzone na stronach

Hej!

Jak w temacie. Filmy osadzone z YT na innych stronach w ogole sie nie odwarzają. Też tak macie? oO Od paru wersji są jakieś problemy z YT - wcześniej na wykopie nie odtwarzały się filmy teraz nigdzie. We wcześniejszej wersji scrollowanie niektórych boxów nie działało poprawnie (np. na FB). K*! Opera dobrze pracuje nad tym żeby przerzucić się na inną przeglądarkę. 9 działala lepiej xD

Pozdroo

Nie.

Coś masz skopane,pewnie coś z blokowaną zawartościom.

Jestem “grzecznym” surferem i nie mam żadnych adblocków itp. itd. :wink: Na innych przeglądarkach śmiga wszystko dobrze a pytam dlatego bo Opera w poprzednich wersjach (nie tylko u mnie) nie radziła sobie z yt #-o

Możesz podlinkować jakiś osadzony filmik z którym jest problem ?

Ciężko mi coś na ten temat napisać, u mnie raczej zawsze wszystko gra, a i na forum O ,nie widziałem nawałnicy postów z ww problemem.

Czyli trzeba zrobić to co zawsze - odinstalowanie Opery, totalne wyczyszczenie danych Opery (albo jakimś programem albo ręcznie), zainstalowanie na nowo + reinstalacja/aktualizacja flash player.

Ze scrollowaniem boxów też mam problem, ale filmiki działają elegancko… Spróbuj może tego, co zaproponował ra-v.

Tym bardziej, że u mnie Opera działa w zasadzie bezproblemowo. I na Youtube i poza nią odtwarza wszystkie filmy z YT. Jedyny minus to taki, że nie mogę jej skonfigurować tak, jakbym chciał, więc używam jej tylko czasem. Ale - jak powiedziałem - działa jak należy.

Pełne odinstalowanie i nowa instalacja mogą pomóc. Potem wizyta na Adobe.com, pobranie playera dla opery (inny niż dla IE) i powinno działać.

Ok dzięki za rady. Problem pojawił się po aktualizacji Opery więc myślałem że może wina nie leży po mojej stronie :wink: System przeżył sporo aktualizacji zarówno Opery jak i Flasha więc pewnie macie racje… :slight_smile:

EDIT:

Reinstall Opery + wywalenie wszystkich ustawień + reinstall flasha pomógł - dzięki :slight_smile: