Najnowsza ver. PS news

Czesc, mam pewna prosbe: otóż szukam najnowszej versji systemu newsów PS News. Wiem, ze w internecie jest bardzo rozpowszechniona wersja tego systemu <1.1, ale ta ma luki i mozna się “pobawić” XSS’em. Wiem, że istnieje wersja gdzie jest ochrona przed XSS (mialem kiedys na kompie, jednak gdzieś się zapodziało). Strona twórców już raczej nie funkcjonuje, wiec prosze tu. Z gory dzieki

Karol.

borkovsky znalazłem wersję 1.3, nie wiem czy jest coś nowszego, ale może ta cię zadowoli:

Też przeszukałem neta i znalazłem tylko 1.3

Bo prawdopodobnie nowszej już nie ma ;). Autor przestał już tworzyć ten skrypt i nie wydaje nowych wersji :stuck_out_tongue:

juven a ściągnąłeś i zobaczyłeś, czy to na pewno ten skrypt? Ten skrypt, do którego daleś linka, jest napisany w ASP (wogle to zagraniczny skrypt). Ja szukam systemu polskiej prosukcji ;). Macie jeszcze jakies linki?

No właśnie nie :stuck_out_tongue: kierowałem się nazwą i wersją ;), a jesteś pewnien, że istnieje nowsza wersja od 1.1?

tak, na 100%, miałem kiedyś wyższą wersję, która była zabezpieczona przez XSS’em, tylko jakos nie moge przypomnieś skąd ją wziąłem :wink: