Najnowsza wersja ubuntu i skąd pobrać?

witam!

calkiem mozliwe że za mało szukam ale jaka jest najnowsza wersja ubuntu bo chciałbym sobie ściągnać? i z jakiej strony by bylo najlepiej pobrać?

Pozdrawiam!

PS.

I live cd tez da się pobrać najnowszej wersji?

http://ubuntu.pl/pobierz.html

Ubuntu 7.05 Frywolny Fulmar - polska wersja

http://ubuntu.pl/pobierz.html

wystarczyło wejść na ubuntu.pl :wink:

jak chcę pobrać sume md5 to wyskakuje że nie można znaleźć obiektu

Dzięki za linki :slight_smile:

a 7.04 to może po chińsku jest ?? :?

rolkass ściągnij normalnego 7.04 jeśli nie chcesz mieć problemów,i tak będziesz musiał doinstalować kodeki itp.

to są live cd??

Złączono Posta : 07.06.2007 (Czw) 12:35

7.04 lepsza?

no a co tam pisze :evil:

Złączono Posta : 07.06.2007 (Czw) 12:37

7.05 to to samo co 7.04 tylko niby doinstalowali kodeki itp…

Pisze to bo nie wie pewnie, trudno się domyślić? :?

po pierwsze:

sam zacytował kawałek w którym pisze że jest to live cd

po drugie :

widać że nawet do google nie zajrzał nie mówiąc o poradnikach linuxowych

Co myślicie - lepiej zaintalować najnowsze Ubumtu, czy Mandrive - zależy mi na jak największym podobieństwie do Windows, maksymalnej kompatybilności ze sprzętem i w miare prostej obsłudze.

Mandriva, podobno jest podobna do widnsowa i prosta w obsłudze.

Z ubuntu daj sobie spokój, ja niego straciłem tydzień, i nie zainstalowałem sterowników od modemu Neostrady.

karolzet zainstaluj to i to i przetestuj…ludzie ile można się w kółko pytać tego samego ?? :roll:

tak na marginesie, tyle tam tych “poradników” i “najnowszych” linuxów że można dostać :x …

pytam sie czy to jest live cd bo, nigdzie nie pisze że to jest wersja instalacyjna czy cuś ubuntu 7.05 czy jakiejs innej odmiany tego …

windowsa ławiej pobrać hehehe :lol:

ciekawe z czym miałeś problem…a to że straciłeś tydzień to nie wina OS’a tylko usera…

ubuntu także prosty w obsłudze,a czy będzie podobna do windowsa to zależy od środowiska graficznego…

rolkass,ściągnij te live cd,normalnie odpalasz kompa z płytką,załaduje ci sie system,klikasz na pulpicie na ikonke instaluj i gitara. :slight_smile:

Miałem problem z instalacją sterów do Neostrady przecież napisałem.

Ciągle błąd wyskakiwał.

Ale UWAGA! Po miesiącu znowu zainstalowałem i chciałem znowu spróbować, po 20 próbach doszedłem do konfiguracji połączenia i znowu zaczęły sie problemy nie chciał się łączyć.

A owszem, na Linuxach się nie znam.

I dałem sobie z nimi spokój i już do nich nigdy nie powrócę.

więc nie wypowiadaj się na temat tego systemu…

Jakoś z problemem na forum się nie pojawiłeś czyli nie zależało ci na instalacji tego systemu.

EOT

Ależ pojawiłem się.

To mnie wyganiali od google i szukajki.

I ile osób zaczęło na mnie krzyczeć i obrażać, m.in. freedom , areh i inni nie pamiętam nicków byli to Liniuksiarze, ale oni mi szczególnie utknęli w pamięci.

Tylko pod innym loginem byłem, który już jest usunięty z tego forum, bo napisałem do Moderatora.

ok. zostały mi jeszcze 2 godz…

Specjalista się znalazł, pisze się “linuksowych” :lol: :lol: :lol: :lol:

radziłbym Ci ściągnać 7.04 wersje alternate , live CD ma tą wade że czasami może sie sypnać przy instalacji…