Najnowsze sterowniki czy z płyty

witam które sterowniki zainstalować do karty nvidi gt 520 te najnowsze ze strony nvidi czy te które dostałem na płycie ?

Radzę pobrać najnowsze ze strony NVIDII, gdyż nowsze często mają większą kompatybilność z nowszymi grami i większą optymalizację.

Poza tym o już napisał kolega wyżej na płycie często masz sterowniki brandowane przez producenta karty graficznej i często razem ze sterownikiem instalują się jakieś inne zwykle niepotrzebne programy dostarczone przez producenta, niektóre z nich czasem powodują problemy (np. Asus dostarcza jedną taką aplikację z która miała poprawiać jakość obrazu a okazało się że pojawiały się na obrazie różne dziwne efekty).

najnowsze ze strony http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

zawsze najnowsze;]

Nie zgadzam się że zawsze najnowsze do starszych kart czasami z najnowszymi są problemy,ja mam starszą kartę pod AGBx8 i najnowsze nie działają poprawnie GF 7300 GT

Eo prawda że nie zawsze najnowsze sterowniki są lepsze, np. w przypadku Radeonów pierwsze sterowniki markowane logo AMD były spaprane i niektóre programy miały z nimi problemy mimo ze na tych markowanych przez ATI nie miały problemów (nie wiem jak teraz, może je poprawili).

Ale zawsze sterowniki ze strony producenta układy graficznego (czyli ze strony nVidii) będą lepsze w porównaniu z tymi dostarczanymi przez producenta karty bo nie zawierają śmieci (niepotrzebnych programów).