Najnowsze sterowniki do nForce430

Witam, jak w temacie, poszukuje najnowszy sterowników do chipsetu nForce430. Moje poszukiwania w internecie zakończyły się na znalezieniu wersji 8.26, jakoby najnowszej (chociaż została wydana w 2007 roku). Na stronie nVidii jak na złość nie ma serii nForce4 (?).

Nie kombinuj tylko podaj pełny i dokładny symbol płyty głównej. Sterowników tych nie szuka się do chipsetu tylko do modelu płyty na stronie producenta płyty głównej.

Chipset to chipset, sterowniki ze strony producenta (Foxconn) są mocno przeterminowane, dlatego o nie nawet nie pytam.

Skoro wiesz lepiej… to po co pytasz? :wink:

Bo dziwi mnie fakt, że na stronie nVidii, w formularzu brakuje sterowników do nForce4 Series :stuck_out_tongue: Albo nie potrafię szukać: http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

No bo to nie jest odpowiednie miejsce do ściągania sterowników do tego chipsetu. One najczęściej są w paczkach dedykowanych dla danej płyty głównej.

Cóż, dla potomnych - nie ma nowszej wersji niż 8.26. Pokusiłem się o włączenie IE i odpalenie Smart Scana od NVidii - też twierdzi, że mój sterownik jest najnowszy. Temat do zamknięcia.