Najnowsze sterowniki do nForce430

(flaszer) #1

Witam, jak w temacie, poszukuje najnowszy sterowników do chipsetu nForce430. Moje poszukiwania w internecie zakończyły się na znalezieniu wersji 8.26, jakoby najnowszej (chociaż została wydana w 2007 roku). Na stronie nVidii jak na złość nie ma serii nForce4 (?).

(Cedar) #2

Nie kombinuj tylko podaj pełny i dokładny symbol płyty głównej. Sterowników tych nie szuka się do chipsetu tylko do modelu płyty na stronie producenta płyty głównej.

(flaszer) #3

Chipset to chipset, sterowniki ze strony producenta (Foxconn) są mocno przeterminowane, dlatego o nie nawet nie pytam.

(Cedar) #4

Skoro wiesz lepiej.. to po co pytasz? :wink:

(flaszer) #5

Bo dziwi mnie fakt, że na stronie nVidii, w formularzu brakuje sterowników do nForce4 Series :stuck_out_tongue: Albo nie potrafię szukać: http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

(Cedar) #6

No bo to nie jest odpowiednie miejsce do ściągania sterowników do tego chipsetu. One najczęściej są w paczkach dedykowanych dla danej płyty głównej.

(flaszer) #7

Cóż, dla potomnych - nie ma nowszej wersji niż 8.26. Pokusiłem się o włączenie IE i odpalenie Smart Scana od NVidii - też twierdzi, że mój sterownik jest najnowszy. Temat do zamknięcia.