Najnowszy test AV

(JarekMk) #1

av_test.jpg

Ja jestem trosze zaskoczony wynikami a Wy? :stuck_out_tongue:

(Aminokwasy) #2

Ja wcale nie jestem zaskoczony co jaki艣 czas wszystkie te programy zmieniaja sie kolejno艣ci膮 zale偶y tylko jaka strona czy portal serwis zrobi艂a test :stuck_out_tongue:

(JarekMk) #3

A WebWasher jedzie na silniku Aviry :stuck_out_tongue:

(Sumikd) #4

http://www.gdata.pl/pl/news/news_avk2006_av_test.html tu jest napisane wi臋cej o tym te艣cie

(Dlaforum) #5

Antivir jest naprawd臋 dobry, mia艂em komercyjne i wpuszcza艂y wirusy, nawet Kaspersky, co do Avast to nie wi臋cej powinien by膰 na 18 -20 miejscu.

呕e darmowe nie znaczy 偶e gorsze, Ci ludzie programi艣ci s膮 inni, a mo偶e s膮 lepsi. Zreszt膮 Antivir ma oko艂o 0.5 miliona w definicji jest liderem. po co kupowa膰 jak co艣 jest za darmo, no chyba 偶e w firmie. :stuck_out_tongue:

(fiesta) #6

Hahahaha, niech sobie w pi臋ty wsadz膮 taki test, r贸wnie dobrze sam m贸g艂 bym go napisa膰, na chybi艂 trafi艂 :stuck_out_tongue:

(JarekMk) #7

Czemu?

(Dlaforum) #8

Czemu hahahaha, za dwa, trzy lata to ten WirusBuster mo偶e by膰 w czo艂贸wce. Rankingi si臋 zmieniaj膮. :stuck_out_tongue:

(fiesta) #9

Pozycja numer 1 i 2, a potem NOD 32 w towarzystwie Avasta i AVG, ciekawi mnie bardzo ile za ten "niezale偶ny" test kto艣 zap艂aci艂 :stuck_out_tongue:

Z艂膮czono Posta : 15.10.2006 (Nie) 13:40

Dok艂adnie mo偶e za dwa trzy lata, a nie w chwili obecnej 8)

(M Kupczynas) #10

Ten test jest jaki艣 naci膮gany! Avast i AVG s膮 o wiele s艂absze ni偶 NOD32 :?

(Wojtas_16) #11

Ciekawy jestem na czyje zlecenie zosta艂 wykonany ten test.

Moim zdaniem ten test to wielka lipa i nic wi臋cej.