Najnowszy test AV

av_test.jpg

Ja jestem trosze zaskoczony wynikami a Wy? :stuck_out_tongue:

Ja wcale nie jestem zaskoczony co jakiś czas wszystkie te programy zmieniaja sie kolejnością zależy tylko jaka strona czy portal serwis zrobiła test :stuck_out_tongue:

A WebWasher jedzie na silniku Aviry :stuck_out_tongue:

http://www.gdata.pl/pl/news/news_avk2006_av_test.html tu jest napisane więcej o tym teście

Antivir jest naprawdę dobry, miałem komercyjne i wpuszczały wirusy, nawet Kaspersky, co do Avast to nie więcej powinien być na 18 -20 miejscu.

Że darmowe nie znaczy że gorsze, Ci ludzie programiści są inni, a może są lepsi. Zresztą Antivir ma około 0.5 miliona w definicji jest liderem. po co kupować jak coś jest za darmo, no chyba że w firmie. :stuck_out_tongue:

Hahahaha, niech sobie w pięty wsadzą taki test, równie dobrze sam mógł bym go napisać, na chybił trafił :stuck_out_tongue:

Czemu?

Czemu hahahaha, za dwa, trzy lata to ten WirusBuster może być w czołówce. Rankingi się zmieniają. :stuck_out_tongue:

Pozycja numer 1 i 2, a potem NOD 32 w towarzystwie Avasta i AVG, ciekawi mnie bardzo ile za ten “niezależny” test ktoś zapłacił :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 15.10.2006 (Nie) 13:40

Dokładnie może za dwa trzy lata, a nie w chwili obecnej 8)

Ten test jest jakiś naciągany! Avast i AVG są o wiele słabsze niż NOD32 :?

Ciekawy jestem na czyje zlecenie został wykonany ten test.

Moim zdaniem ten test to wielka lipa i nic więcej.