Najoptymalniejszy tablet dla mojej osoby

(Rogerek 15) #1

Witam wszystkich,

Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem IPada pierwszej generacji, ale że to nie jest tanie urządzenie chciałbym się dowiedzieć co o nim myślicie, może na moim miejscu kupilibyście tablet innej firmy.

Urządzenie ma mi być potrzebne do przeglądania stron internetowych, prowadzenia jakis drobnych notatek, filmów,muzyki gier. Ogólnie muszę czymś zabić nude wieczorami w internacie. :slight_smile:

Co mi polecicie?? Mile widziany tablet z możliwością wysyłania SMS i prowadzenia rozmów.

budżet: 800 -1200 zł

Pozdrawiam

(xomo_pl) #2

ja polecam samsung galaxy tab 7", wersja wifi (P1010)za niecałe 1150zł, z modułem 3g (p1000) (który daje też możliwość telefonowania i smsowania jak z normalnej komórki* w przeciwieństwie do ipada 3g) około 200zł więcej.

Sam kupiłem tańszą wersję z wifi tylko i jestem bardzo zadowolony: masa softu do pobrania z marketu, świetny ekran dotykowy, 7' jest bardzo poręczne w przeciwnieństwie do ipada, którego nie utrzymasz w 1 ręce a taba tak.

* do telefonowania trzeba podłączyć słuchawki dołączone do zestawu albo headset na bluetooth gdyż brak jest tzw gośnika do rozmów tylko.

Moim zdaniem to ma sens- 7" cali przy uchu wyglądało by komicznie i było by mało wygodne....

(skrzek) #3

rzuć okiem na to - Lark FreeMe 70.2 w cenie od 650 jest to ciekawa opcja.

(MaRa) #4

Ostatnio można kupić Creative'a z Androidem za ok. 600zł (np. sklepy EURO).

(sla17) #5

A może BlackBerry PlayBook?

http://www.chip.pl/artykuly/porownania/ ... y-playbook

Ale rozmów nie ma :wink: