Najpiękniejsze kobiety świata

Lepsza od pani prezydentowej jest posłanka Danuta Hojarska :twisted:

m.jpg

Z posłanek chyba najładniejsza jest Sandra Lewandowska

http://bi.gazeta.pl/im/9/2976/z2976009G.jpg

A ogólnie to najlepsza jest babka z drogerii na osiedlu :stuck_out_tongue:

Doda(tylko że głupia i sztuczna, ale **********), Paris, Avril, Pink, Jessica… i tak jak reszta, Pamela Anderson.

Achh no było by ich sporo ale nie znam nazwisk…

I sporo innych dziewczyn nie sławnych :stuck_out_tongue:

Jak dla mnie z gwiazdek. Alizee :slight_smile: ale wystarczy przejśc po starym mieście i znajdzię naprawdę interesujące kobitki.

Alizee , tez ładna :slight_smile:

cascada

SYLVER

tylko że trochę stare.

“Zdejmij z niejednej gwiazdki puder to spadnie na dół”. Najładniejsze są Polki :slight_smile: :!:

Nie ma co się zastanawiać - najładniejszą kobietą jest wybranka mojego serca.

:slight_smile:

Święte słowa Bunio.

Moja koleżanka Ludwika.

I tak to jest. Dla jednego najpiękniejsza może być żona czy dziewczyna, a dla drugiego jakaś gwiazda. Wystarczy wpisać w google: najpiękniejsze kobiety świata żeby przekonać się, że ranking rankingowi nierówny. Wszystko zależy od tego, kto to ocenia. Różne są gusta. Ja też mogę powiedzieć, że w szkole widuję bardzo ładne dziewczyny. W swojej miejscowości niestety nie :). Wystarczy przejść się po mieście i znajdzie się sporo ładnuch dziewczyn, bo przecież POLKI SĄ NAJŁADNIEJSZE. :mrgreen:

Bożżżżżżże Paris jest taka ************ , że masakra . Dla mnie ideałem jest taka pani co rozmawiała przez telefon koło sklepu wczoraj jak z kolegą sprzedawaliśmy truskawki xD :mrgreen: :slight_smile: :slight_smile: :smiley: :o :-o :shock: 8) :lol: :stuck_out_tongue: :wink: :!: :roll: :wink: :!: :!: :!:

Uważaj na język, następnym razem będzie pamiątka, Joan

Pamela Anderson :lol:

Catherine Zeta-Jones :stuck_out_tongue: Twarz to chyba Michał Anioł jej dłutem haratał :smiley:

raczej kosmetyczka i chirurg plastyczny

dla mnie najpiekniejsza jest moja Misia :slight_smile:

Jessica Alba :wink:

Też mi się podoba Sylver no i jej piosenki też :slight_smile:

No BA że Alba :))

sgh1132511744gi4.jpg

a co do tych tapet … (czyt. makijażu) to ja sie nie wyrażam… :stuck_out_tongue: