Najtańsza komórka

Przepraszam, że zahaczam o temat, który może był już wałkowany. Trochę poczytałem, ale nie znalazłem na foro nic, co dotyczyłoby mojego pytania, dlatego je stawiam.

Otóż parę miesięcy temu znajomi podarowali mi komórkę, bo mówią, że dziś to konieczność i chcą mieć ze mną kontakt. Wziąłem przez grzeczność. Mam ją na kartę POP w sieci Orange. Ale po tych paru miesiącach zaczyna mnie denerwować, bo minimalna kwota doładowania to 25 zł, ale wtedy mogę dzwonić tylko przez 1 miesiąc, potem znów muszę doładować. Lepsza wydaje się opcja doładowania za 50 zł, bo wtedy mam dzwonienie na 3 miesiące, tylko że to i tak za duży koszt jak na moje potrzeby. Już parę razy miałem na koncie jeszcze z 30 zł, a czas mi się już kończył, więc żeby je uratować, musiałem doładować za kolejne 50 zł, ale to tylko odsunęło sprawę w czasie.

Generalnie więc mówiąc chciałem zapytać Was o jakąś najtańszą ofertę, nieważne czy na kartę czy z abonamentem, byleby były minimalne koszty, a w miarę długi czas możliwości dzwonienia. Ktoś coś doradzi?

Witam

klik

Pamiętaj o tym ile by ktoś nie napisał w tym temacie postów zdania bedą podzielone.

samiswoi ??

karta za 40 zł (13,33 PLN / m-ąc)

Pozwala Ci dzwonić przez 90 dni, a przez kolejne 30 dni odbierać przychodzące połączenia

Złączono Posta : 07.04.2007 (Sob) 19:42

Lub…

samiswoi

karta za 80 zł (11,43 PLN / m-ąc)

Pozwala Ci dzwonić przez 210 dni, i przez kolejne 30 dni odbierać przychodzące połączenia

Ztego co wiem to Sami Swoi już upadlii karty SIM już chyba nie kupisz możliwe że sięmyle ( chyba ,ze od kogoś)

Skąd masz te rewelacje? :o

Sami Swoi nie upadli. Podaj źródło z którego zaczerpnąłeś tą apokaliptyczną wizję… :?

jeżeli sporadycznie używasz telefonu możesz zakupić karte iPlus simdata, karta ta jest przeznaczona do kożystania z “internetu” ale nie wyłącznie posiada numer telefonu i takie same “opcje” jak normalna karta sim , tyle tylko że są niewiele droższe połączenia wychodzące (tańszy internet) jak na "normalnej karcie) ale za to karta nie ma ograniczenia czasowego , dzwonisz dopuki masz kase , jak sie skonczy to możesz doładować już od 10zł (normalna zdrapka simplusa i inne opcje doładowania prepaidu)