Najtańszy internet

Witam . Mam pytanie : gdzie moge dostać najtańszy internet 128 kbs\s ??

Ja mam neostrade, ale w tedy byla promocja to teraz place 35 zl za mc :smiley: :slight_smile:

Sprawdź neostrade lub u swojego lokalnego dostawcy (tam może być jeszcze taniej) :smiley:

:slight_smile: Pisza a ty jaką masz szybkość.Bo ja mam 1MB i płace 28zł miesięcznie :mrgreen: 8) :smiley:

Ja mam 1mb/s MULTIMEDIA i płace ok. 5 groszy/miesięcznie…

Taaa LOL dlaczego tak tanio?

Bo coś im sie pomyliło…

W umowie jest zapisane, że jeśli ściągne z internetu w danym miesiącu 500MB lub więcej to muszę zapłacić 49zł, ale rachunki przychodzą ok. 4grosze/mies, a ja ściągam kilkadziesiąt GB miesięcznie…

Dobre :smiley:

Nie che cię martwieć, ale prędzej czy później wszystko wyjdzie najwaw, i będziesz musiał dopłacać te 49 zł. Miałem podobną sytuacje tylko, że z Innem dostawcą, że ok. 1 rok czasu rachunków nie przesyłał, nagle się ocknęli i teraz trzeba im zapłacić 3000 zł

A wiec ja ci radzę wyjaśnić tą sytuacje bo później będzie dużo kasy wydawać, aby unormować rachunki, a między czasie będziesz miał prędkość neta modemową…

Popieram k-9. Najlepiej jest wszystko wyjasnic, zanim kwota narośnie. Czasami poprostu mały błąd i rachunki nie przychodzą, ale tylko do czasu, bo kto nie bedzie szukał 3000zł ?

Dzięki za rady. Wyjaśnie z nimi tą sytuację, aby nie było problemów.

z tych ogolnopolskich to chyba netia 512, bo wolniejszych nie ma

Ciężko Ci będzie znaleźć internet 128Kb/s … przecież sama neostrada jeszcze nie dawno użytkownikom 128Kb/s podwyższała za free na 256Kb/s

Hmm ja bym nic nie wyjaśniał… To nie Twoja winna, że wysyłają Ci takie rachunki jakie wysyłają. Ty płacisz regularnie rachunki w kwocie jaka od Ciebie wymagają a z racji, że dostajesz rachunki to mają Twój adres…

Można się ubiegać, o jakieś tam prawa… ja ja miałem w umowie brak limitu ściągania danych, to oni się nie wywiązują z tego… po 1 GB limit jest zakładanych, bo się za dużo ściągało, a w umowie jest inaczej…

Można im wytoczyć sprawę w sadzę… ale większość osób po prostu nie ma na to czasu.

djarta , Człowieku z abonamentem za Phone LOL