Najważniejsze wydarzenie w 2006

(Jason X) #1

Jak w temacie. Co uznalibyście za najważniejsze wydarzenie - bądź wydarzenia minionego roku 2006?

(Paluch Ti) #2

Śmierć Saddama 8)

(artide2) #3

kandydatura Krzysztofa K. na prezydenta Białegostoku

(Jason X) #4

jak mozna cieszyć się z czyjejś śmierci? I to w dodatku wielkiego przywódcy Irakijaczyków!!

(:: MARIO ::) #5

zdalem prawko ;]

(Dudas bad boy) #6

Przywódca to raczej nie był! jakbyś wiedział więcej on był kimś takim jak "dyktator" sprawdź sobie co to znaczy:P

(piotrekplay) #7

mi się wydaje, że srebro naszych siatkarzy 8)

(Nowy10) #8

bliźniacy pełnią dwie najważniejsze funkcje w państwie

precedens na skalę światową :slight_smile:

(Błażej) #9

TJ na Fuel 6 :stuck_out_tongue:

(Tytka1991) #10

zdecydownie srebro naszych siatkarzy i moje bieżmowanie;) :mrgreen: jestem teraz uduchowiony :slight_smile:

(Zbych ) #11

każdy przywódaca kraju nieuznawany przez amerykanów z biegiem czasu staje się dyktatorem lub terorystą , amerykanie skazali go za to że wydał rozkaz wymordowania całych wiosek w tzw. "odpowiedzialności zbiorowej" czyli za śmierć jednego człowieka ginie cała społeczność z wioski mordercy czy terorysty, czyż nie takimi samymy metodami walczą amerykanie (Japonia-bomby atomowe, Wietnam, Laos,Kambodża-napalm zrzucany na wioski, Irak za to że amerykański wóz najechał na mine, ostrzelali i zabili wszyskich co byli w pobliżu w tym i dzieci -wyrok dla dowódzcy 8 lat) więc czy ameryka to nie światowy dyktator.

Wydarzenie roku- prawie w "całości" udało mi się opuścić rynek krakowski w noc sylwestrową , byłem tam pierwszy i ostatni raz , takiego ścisku, niezorganizowania(prawie brak służb pożądkowych)i tylu pijanych ludzi nawet na największych imprezach polski (woodstok) nie ma, oprócz tego że mam potłuczone żebra , to w dodatku buty i kurtka do wyżucenia a wszystko to tylko podczas opuszczania rynku , nieprzytomnych ludzi podawano nad głowami, niektórych zapewne z przepicia a niektórzy tracili przytomność z powodu scisku, karetki kursowały jak oszalałe ale w mediach jakaś dziwna cisza. Pierwszy i ostatni raz spędziłem sylwestra na krakowskim rynku i zostanie to dla mnie i mojej rodziny wydarzeniem niezopomnianym na długie lata.

(Drahalt) #12

Pierwsze miejsce na japońskich listach przebojów Blog 27 :lol:

(Heineken90) #13

Po 1. to że dostałem sie do szkoły ponad gimnazjalnej : D

Po 2. Kaczyński prezydentem Polski ;/

Po 3. załozenie konta na tym forum : )

po 4. Sexafera w Samoobronie

(Mop Daniokloc) #14

Dwa up-great'y mojego kompa, PES6 i nowy Monitor. A na skale Polski/Światową to, przejście Kuby do TVN :stuck_out_tongue: . I ostatnie, trzeci sezon LOST. :slight_smile:

(P@WEŁ_1990) #15

Dokładnie popieram !!

(Jason X) #16

A łyżka na to: NIEMOżLIWE !!

(system) #17

Tylko, że to było w 2005:P

Moim zdaniem:

1) Dwa tragiczne wydarzenia na Śląsku (hala w styczniu i kopalnia halemba w listopadzie),

2) Przyjazd Benedykta

3) 2 afery rządowe

4) Gier...Ty....ch ministrem edu.

5)Ogólnie double trouble (czyli bliźniacy :P)

(Blood King) #18

Hell yeah!

(Lost World) #19

18 Sty 2006

Rejestracja Xiqq na forum.dobreprogramy.com

(J Kosielski) #20

sreberko polaków w siatkówce :mrgreen: :mrgreen:

i blizniacy :scatter: