Największe zwycięstwa Fifa 07

Wpisujcie wasze największe zwycięstwa w tej pięknej grze :slight_smile:

Podajcie jaką graliście drużyną i kto był waszym przeciwnikiem, na jakim poziomie trudności (możecie podawać np. najwyższe zwycięstwo na profesjonaliście itp.) i jaki ustawiony czas 1 połowy.

Proszę bez ściemy!! Można dołączać screeny 8)

Moja drużyna składająca się z samych gwiazd vs Liverpool

Wynik-8:0 dla mnie.

Poziom-amator

Najwięcej goli strzelił mój zawodnik,bo aż 4 i miał wszystko na 99%

Ale mam wysokie ambicje do Fify co nie??

To nie jest piękna gra, w porównaniu do PES :stuck_out_tongue:

Ale odnośnie tematu:

w fifie 2002,juventusem, czas 45min.

43 : 0

(amator :stuck_out_tongue: )

Chodzi mi raczej o fife 07 :slight_smile:

Też kiedyś w fifie 2002 grałem na 45 minut ale nie pamiętam ile wygrałem :stuck_out_tongue:

LIverpool vs Chelsa

Poziom:Klasa światowa

wynik 7:1

czas:45 min

ciekawe czy dał bys rade chociaż 4 im włożyć :stuck_out_tongue:

i niepyam w fife na codzień.Wole PESA! !!

Z tego co pamiętam 8:0 to najwyższy rezultat jaki można osiągnąć w grze FIFA. Wczoraj zagrałem w demo Fify 07 i stwierdziłem, że oprócz kosmetycznych zmian niczym się ta gra nie różni od wersji 2004.

i wszystko jasne…(popieram).

Jeżeli w fifie 06 lub 07 wystarczająco dobrze opanujesz sztuke podawanie “na dobieg” to strzelisz nawet 100 goli.

Mój jako początkującego w fife (chociaż grałem od 2002 poprzez 2003 (WC 02 nie grałem) 2004 05 06 i WC 2006 i 07 to gram na początkującym 2 poziom w fife 2006 długo nie pograłem) było to 8:0 (bodajże albo 6) grałem na 2 poziomie (początkujący) Ale na amatorze było 11:0 hehe jedna bramka bramkarzem :smiley: :mrgreen: ale było by dużo więcej ale sie bawiłem w pierwszym meczu Grałem (tym 8:0) BVB (borusja) na Shalke 04 4 minuty połowa :stuck_out_tongue: (3 bramki Smolarek jedna Tyrda nie wiem skąd sie woził ale sum.85 nie tak źle 2 Vajdes Dede 1 Koler :wink: chyba) a ten drugi to grałem 10 minut połowie :twisted: a właśnie dlaczego piszecie czas 46minut jak najwięcej da się 10 minut??

gdzie sie da najwiecej 10 min

W fifie 07, o niej jest temat :slight_smile:

he he wiem

Ja nie posiadam wersji 07, ponieważ jak widziałem - jest ona podobna do 06 :slight_smile:

A po co kupować coś, co się niewiele różni ? (no może ta liga interaktywna :smiley: itd)

W fifie 06 na poziomie Legendarnym z kuzynem wygrywałem czasami nawet po 12:0 (Juve vs Chealsea/Liverpool/Manchester U/Real Madryt)

Z komputerem też potrafiłem dosyć wysoko wygrać.

Niestety nie grałem w fifę od wakacji ;/

Brak czasu … poza tym zostawiłem fifę na rzecz CS’a :slight_smile:

pro evolution soccer to badziewie tam którys narzekał na grafike w fifie a w proevo jestgrafa o wiele gorsza

:x Jak dla ciebie grafika jest najważniejsza… No comment…

żeby nie był ot: kiedy jeszcze grałem w fifę, to o ile kojarzę milanem wygrywałem po 10:1… zwykle jedną bramę musieli mi wpakować :stuck_out_tongue: Cóż to był tylko poziom klasa światowa - legendarnego nie odblokowałem :roll:

ja sprubowałem zagrać na amatorze 1 połowa po 4 min grałem celtikiem niepamietam na kogo i wygrałem 20:0 (wszystkie gole strzeliłem Żurawskim :stuck_out_tongue: )

ramirez1 wątpie ze wygrales tyle skoro ja gram z kumplami i nie wygryrywam tyle z nimi i gram na poziomie legendarnym i tpuie abyś tyle wygrał

Przed chwilą wygrana Pogonią Szczecin z Wisłą K. w lidze 7:2 :slight_smile:

Borussia Dortmund - Schalke

6:1

Zawodowiec

4 min

menchester united- newcastle united 7-1

gralem w fife 07 tylko w demo. W 06 nie gralem. Gralem duzo w 05 tam to mialem wyniki czasami 10:1 czasemi 9:1 roznie (szkoda ze tylko mozna jedna polowe :/) ale mam zamiar kupic pelna wersje. Nie wiem jaki jest poziom ustawiony w demie i jaki czas.

fifka07ad6.th.jpg

fifa2007vn5.th.jpg

fifa07ja0.th.jpg