Nakładka graficzna Visty

Witam!

W ostatnim numerze Komputer Świat w załączonej płycie jest nakładka graficzna Visty.

Całość mi nie pasuje, czyli instalacja wszystkich opcji. Wyskakują mi jakieś błędy, a w dodatku piesze po francusku (komunikat błędów)?!.

W każdym bądź razie chciałbym zainstalować tylko następujące opcje:

  • kółko przy strzałce myszy

  • dźwięk Visty

  • i grafikę folderów, plików Visty

Te pierwsze dwie opcje wiem jak zainstalować. Ale nie mogę znaleźć ten nowy obraz graficzny dla folderów i plików.

Może ktoś podpowie, w jakich opcjach to jest i jak to zrobic.

co do wyskakujących błędów to przed instalacją trzeba antivirusy , firewalle wyłączyć.

Polecam sciagnąć tego packa z strony http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/Vista-Transformation-Pack.shtml

a ta nakładka będzie coś zwalniać działanie kompa?

jak jeszcze nie miałem Visty posiadałem tego packa … różnicy w wydajności niezauwazyłem… ale użytkowniką Xp którzy chcą zobaczyc jak wyglada Vista polecam

ja z tego co czytalem w komentarzach do Transformationa Pack Vista 5.0 to sie dowiedzxialem ze bardzo kompa muli po tym:/

ale 6 jest stabilniejsza:)

mozna ja potem bezpiecznie usunąc z sytemu tak zeby nie pozostaly po niej zande powazne uszkodzenia?? :stuck_out_tongue: a jest wogole Polska wersja jezykowa? czy język pozostaje bez zmian?

Jezyk pozostaje bez zmian ale polecam utworzyć punkt przywracania systemu :slight_smile:

aha:P:P