Naklejka na dowód z grupą krwi?

Z jednej strony coś podobnego do tych naklejek to można by wprowadzić… Ja np. zawsze muszę ze sobą mieć książeczkę RUM albo inny papierek z informacją jaką mam grupę krwi i kto może być dawcą, ale u mnie przypadek jest inny, mam rzadką grupę krwi i tylko jedna osoba może być dawcą w moim przypadku… Żadna uniwersalna nie może zostać mi przelana… => dla mnie oznacza to kaput…

Książeczki nie zawsze chce się ze sobą nosić… papierki się niszczą… natomiast dowód, zawsze ma się przy sobie… Pierwsze co się patrzą przy np. wypadku to dowód…

Nie powiem, że ten z allegro zrobił dobrze, bo nie zrobił… Ale Państwo Polskie mogłoby wprowadzić ten wpis do dowodu.

KahlanAmnell no zgadzam si z tab ze powinno byc brakuje 2 podstawowych rzeczy jkie sa w starych dowodach grupa krwi i ile kto ma dzieci bo z granice sa proboemy z wyjechaniem jka nie masz wpisanych gdzies dzieci jak npo paszport…

a to czasem nie jest tak ze aby przekroczyc granice ( mowie o granicy Polski z UE) trzeba miec albo dowod a w wypadku dziecka koniecznie paszport albo dowod tymczasowy jak ktos ma 17 lat?