Naklejka z cd-keyem

(system) #1

Zniszczyła mi sie naklejka z cd-keyem (ta przyklejona do komputera) słyszałem że microsoft może przesłać pocztą za darmo nową.. ale nie wiem czy to prawda:P jeśli prawda to gdzie można zgłosić sie po nią i co będzie mi potrzebne itp..?

(Mail) #2

Musisz napewno:

• ukazać paragon zakupu komputera

• pokazać ORYGINALNĄ płytę z XP

Ale po co jeżeli można wyciągnąć klucz np. Everest Ultimate?

(Laki000) #3

aby system był oryginalny potrzeba

-płyta

-pudełko

-Faktura (paragon)

• Nalepka z certyfikatem

wiec ??

PS kiedys mój kolega dzwonił do nich i (po wielu trudach) powiedzieli ze czeba pisać podanie <? ?> ]:->

(system) #4

właśnie po to potrzebna mi ta nalepka :stuck_out_tongue:

dostałem tego windowsa do komputera..

na płycie jest napisane: "do rozpowszechniania tylko z nowymi komputerami osobistymi PC Factory Sp. z.o.o" "wsparcia dla tego oprogramowania udziela firma PC Factory Sp. z.o.o

mam sie zgłosić do jakiegoś sklepu Microsoftu czy szukać tego PC Factory ?powinienem to napisać w pierwszym poście.. i np pudełka nie było tylko koperta i instrukcja..

(Joemix) #5

Wal do PC Faktory - pokazujesz komputer z resztka naklejki, płytę itp... oni się martwią resztą.

(system) #6

eh ;/

dostałem odpowiedź..

"Niestety minął termin 365 dni od daty wyprodukowania licencji i Centrum COA firmy Microsoft odmówiło wymiany nalepki licencyjnej. Obecnie pozostaje Panu zakup nowej licencji."

nie mam zamiaru kupować nowej licencji.. jest jakiś inny sposób ?:>

Komputer kupiłem w sklepie ok 20grudnia więc nie mam go tyle.. ale napisali że liczy sie to od daty wyprodukowania..

może jak napisze do Microsoft to coś zdziałają ?:stuck_out_tongue: albo zablokują mi windowsa :stuck_out_tongue:

(Joemix) #7

Wal do MS - nic nie ryzykujesz :slight_smile:

(system) #8

napisałem na maila pomoc@microsoft.com ale nic nie odpisują.. może na jakiegoś innego ich maila powinienem napisać ?

(Joemix) #9

najpewniej - zadzwon