Naklejki na płyty


(Rodan5) #1

Czy ktoś zna jakiś dobry program do drukowania naklejek na płyty :?:


(fiesta) #2

Do drukowania naklejek to chyba służy drukarka. Tobie najprawdopodbniej chodzi o program do ich projektowania. W takie funkcje wypasażony jest np. Nero czy EasyCdCreator. Przypuszczam że inne programy do obsługi nagrywarek również posiadają takową funkcję.

Pozdrawiam


(Carolin6) #3

W Nero jest to: Nero cover designer :smiley:


(Dzidek20) #4

Należy wydrukować na papierze samoprzylepnym a następnie kazać zafoliować jednostronnie i wyciąć. Po naklejeniu wygląda świetnie.


(system) #5

falcone chyba nie pytał na czym wydrukować ale jakim programem zaprojektować !!

PS. Również poleca Nero Cover Designer.


(Dzidek20) #6

Zaprojektować można w pierwszym lepszym programie do grafiki wektorowej np, Open Office Rysunek.


(fiesta) #7

Owszem można, tylko po co sobie utrudniać życie: mierzyć średnicę płyty i otworu w niej, a potem nanosić to w edytorze grafiki czy innym programie skoro w cover edytorach mamy gotowe szablony i wystarczy nanieść na nie to co chcemy żeby było na płytce????????


(Dzidek20) #8

Próbowałem robić w programach do okładek, jest też w programie Deep Burner którego używam, jednak takich efektów wizualnych jak w edytorze graficznym nie można osiągnąc. Wybór pozostawiam pytającemu. W edytorach okładek nie ma też możliwości wydruku np. trzech okładek na jednym papierze samoprzylepnym (tyle się mieści).

Papier jest też drogi to trzeba oszczędzać.

Pozdrawiam.


(fiesta) #9

http://www.cdrinfo.pl/software/strona.php?page=CDR-Feurio

Może cię zadowoli ten programik. Tylko poczytaj dokładnie opis bo sa jakieś problemy ze spolszczeniem i nie obsługuje polskich znaków diakrytycznych.


(Rodan5) #10

I właśnie o taki program mi chodzi, jeśli znasz jakąś stronkę z takim programem to proszę podrzuć