Naklejki na plyty

Zamierzam kupić naklejki na płyty i mam pytanie.

Czy nie będzie problemów z nadrukowywaniem grafik przez Nero Cover Designer na te naklejki http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=363248266?

Chodzi mi dokładnie o rozmieszczenie tych naklejek. Jeśli są złe to poradźcie jakieś inne.

Dzięki.

po pierwsze: przeczytaj opis aukcji

czyli masz już oprogramowanie(prawdopodobnie najodpowiedniejsze do tego, ale jakieś proste)

po drugie

chyba nie trzeba tłumaczyć…

Jedyny problem jeśli chodzi o Nero(…) to sprawdź jak w ustawieniach programu(Nero Cov…) jest wymiar obszaru nadruku i porównaj z tymi etykietami jakie masz zamiar kupić(jeśli nie ma podanego wymiaru na aukcji dopytaj sprzedającego). Ważna jest ta średnica “kółeczka” w środku(tego otworu). Nie powinieneś mieć żadnych problemów etykiety na ogół są uniwersalne , ale ja nie kupuję takich wynalazków, bo co się dzieje z płytą? ->czy nadal będzie idealnie wyważona? -> uda ci się etykietę bez żadnych zagięć i pęcherzyków powietrza? jeśli nie płyta może być źle wyważona przez etykietę i może dojść do uszkodzenia sprzętu.

No ale to jest tylko moje zdanie co do tych etykiet(ja ich nie kupuje), ale znam osoby co ich używają i nie mają najmniejszych problemu.

podsumowując, wszystko będzie “ok” jeśli nie kupisz jakiegoś syfu.

Adios16 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.