Napęd

Mam pewien problemik właśnie przeinstalowałem system ( vista ultimate 32bity ) zainstalowałem wszystkie sterowniki i programy a tu nagle patrze i nie działa mi napęd cd/dvd

8e96aef313ee1d88m.jpg 0f50b7d482173feem.jpg

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Spróbuj zainstalować nowy sterownik przy pomocy “Aktualizuj sterownik” w Menadżerze urządzeń.

Trzeba pamiętać bardzo ważne są sterowniki do płyty głównej od tego trzeba zacząć instalacje wszelakiego typu sterowników.

Kamiloski_

już to probowałem to pisze ze mam najnowsza wersje sterownika, a gdy odinstaluje streowniki i wlacze zeby sprawdzilo czy mam nowy sprzet to odnajduje naped a po chwili wyswietla sie takie cos:

171616735472ed05m.jpg07573fdcda46b07cm.jpg

Mirek17

wszystkie sterowniki zainstalowane

to blokada w rejestrze - kumpel miał taki myk na laptopie - jutro bede sie z nim widzial to może podam ci rozwiązanie - napewno rejestr…

ok

jak znasz angielski to:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class{4D36E965-E325-11­CE-BFC1-08002BE10318}

Apparently it seems that this is an age old fix for even XP systems. If you venture to the registry key above by doing the following steps:

  1. Click on the start menu.

  2. If this is a Vista machine in the search box type in “regedit” without the quotation marks.

  3. Maximize the HKLM and then go ahead and browse until you reach the key listed above.

  4. In the right panel you’ll see something along the lines of “UpperFilter” and “LowerFilter” you want to click on each “filter” key and hit delete. Click yes when it asks to confirm if you wish to delete the key.

  5. Restart Windows.

fist byłeś o coś proszony. Zapoznaj się proszę jeszcze raz z tą prośbą i po jej przeanalizowaniu zgłoś się do mnie bądź do innego moderatora na PW z linkiem do tego tematu w celu odblokowania. Wówczas dokonasz stosownej zmiany. Do tej pory - zamykam.

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.