Napęknięta płyta od fify 07

Mam ogromny problem po miesiącu od zakupu fify 07 zobaczyłem dzisiaj że jest napęknięta powodem mogło być używanie tej płyty.Ale co mam teraz zrobić czy ea zwrócą mi nową płytę ??

tu własnoręczny schemat napękniętej płyty

cospd4.th.jpg

Zobacz czy gwarancja obejmuje takie uszkodzenie.

Jeśli nie to chociaż spróbuj zrobić orbaz płyty/przegrać coś. Może się uda.

zmniejszylem obroty przez nero drive speed i wczytuje ale nie chce tak zeby mi robil napisalem maila do pomocy technicznej ea

Jeżeli będziesz mniał szczęście zrób obraz płyty i nagraj na CD,u mnie wystąpił problem tego samego typu ze “Star Office” z duszą na ramieniu robiłem obraz aby tylko płyta się nie rozpadła,no i udało się tylko orginał też sobie zostaw,tak na wszelki wypadek!Pozdro

Miałem podobny problem z Sims2, pies skoczył na łóżko w momencie kiedy leżały na nim płytki i uszkodził (pękła na pół) drugą płytkę, ulubiona gra małżonki niestety stała się bezwartościowa. Obrazu nie miałem bo zabezpieczona gra jest przed kopiowaniem, EA nie odpowiedziało na maila więc nie pozostało mi nic innego jak tylko ściągnąć grę z netu.

Tak wiem że jest to niezbyt legalne ale… jeżeli EA ma takie podejście do klientów, w końcu gra kosztowała 150zł to wcale jakoś nie gryzie mnie sumienie.

No ja bede do nich pisał tak długo maile az cos nie odpiszą co ja jestem caritas ze kase rozdaje za cos z czego nie korzystam

Może lepiej jak byś poszedł z uszkodzoną płytą i dowodem zakupu do sklepu gdzie kupiłeś?

fiero i ziemo25 , wymiana płytek działa tak:

kupujący <-> sprzedawca <-> dystrybutor

Wysyłanie maili nic nie da, trzeba iść z paragonem tak gdzie kupiło się grę. Jeżeli jest tylko lekko pęknięta możesz zaryzykować skopiowanie jej z najmniejszą prędkością, płytka może sie jednak rozlecieć w napędzie…

Jeśli nie masz paragonu to można mieć pretensje tylko do siebie, ja teraz już zawsze zachowuję paragon i wkładam go po prostu do pudełka od gry.

Ostatecznie można ściągnąć obraz iso z neta, w końcu to to samo co na płycie, a oryginalny CD-Key masz więc raczej nie problemu

No ale ja ją kupiłem na allegro zafoliowaną i nie bylo paragonu

To napisz do sprzedawcy. Może wymieni

Raczej nie wymieni. A numeru do EA nigdzie niema?? Oni powinni poradzić co zrobić

Pękniętej płyty nie wkładaj do napędu. Chyba, że lubisz ryzykować to włóż do najgorszego i zrób kopie zapasową a pękniętej nie używaj.

Pod wpływem temperatury może ona pęknąć i rozsypać się na kawałki uszkadzając przy tym laser. Sam niestety to przeżyłem i mój kumpel także.

KLIK