Napełnienie kartridża

Witam. Kupiłem na Allegro zestaw do regeneracji kartridży Canon czarny PG-510 , sprzedawca napisał mi, że zestaw zawiera : tusz, płyn do udrażniania głowic, dwie strzykawki, para rękawiczek. instrukcję napełniania i jakiś śrubokręt, nie wiem co to jest, aby zrobić otwór na igłę w kartridźu, a gdy przesyłka doszła okazało się, że w środku nie ma instrukcji i tego “śrubokręta”, więc proszę Was, aby mógł ktoś mi napisać lub podać stronkę z instrukcją napełniania kartridża tego modelu krok po kroku. I czym można zrobić otwór aby wbić igłę do kartridża? Z góry dzięki pozdrawiam.

Łap a na przyszłość spytaj google.

Obecnie kupowanie zestawów do regeneracji jest całkowicie nieopłacalne. Chyba do większości drukarek można kupić w sklepach kartridże produkowane gdzieś w Chinach i wprawdzie nie oryginalne ale kosztujące o wiele taniej.

ja posiadałem tusz w strzykawce i już napełniałem kartridza 3 razy i smiga, nie wiem dokladnie jakie masz kartridze ale sam u siebie szukałem dziurki do napełniania i jak się okazało w wiekszosci kartridzy znajduje się ona pod naklejka taka.

OK. Dzięki Wam dałem radę napełnić i śmiga. Pozdrawiam.