Napięcia

Witam!

Czy możecie mi powiedzieć czy napięcia i temperatura CPU na załączonym screenie są OK?

Przez 10 minut Prime95 katował RAM, a Orthos CPU :slight_smile:

32638908877936747562.png

Pozdrawiam!

Sam sobie odpowiedz na pytanie: http://zenfist.pl/jak-mierzyc-napiecia- … ws-40.html i przy okazji dowiesz się, że napięcia mierzyć należy miernikiem a nie programowo.

napięcia i temperatury masz w normie, coś jest nie tak z komputerem że chcesz żeśmy sprawdzili napięcia ??

niezDarek , zasilacz mam jakiś Mustang a nie chcę żeby komputer poszedł z dymem :slight_smile:

Jak najszybciej wymień zasilacz , proponuję coś ze stajni : Corsair , Amacrocx , Antec , Fortron , Pentagram… jaki wybierzesz to już tylko zależy od Ciebie ( mam na myśli moc i cenę ) a teraz lista zasilaczy które są na czarnej liście : Akyga, Aspire, Codegen, ColorSit, COMPAQ, Computer, Fever, Impet, i-box, Linkword, L&C = Logic, LOGISYS, Megabajt, Mercury, Metropilis, Mustang, Platin Power, Powercomp, Procomp, Q-tec, RAIDMAX, Rubikon, Ropla, SilenX, Tracer, Tronje, Xilence, XION

StreaM* , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Lepiej weź coś od Tagan,be quiet! ,corsair,jak nie masz jakiegoś graficznego potwora to starczy 350 W ,to do 150 zł znajdziesz bardzo dobry zasilacz np: www.esc.pl/product_info.php?manufacture … cts_id=689 jest za 139 zł.