Napisy w filmach


(Karolcia126k) #1

Witam :slight_smile: . Ma do was nastepujące pytanko.

Od jakiegos czasu zacząłam uzywać" Media Player Classic"- no i własnie...

Mam duzo filmów DVD( przewaznie z gazet) i jak odpalam w tym programie to filmik leci z napisami :-x . Hmm jest mozliwosc, zeby film był tłumaczony a nie z napisami?? Śmieszne pytanie co nie? No ale zabardzo nie znam sie na tych rzeczach i bede szukać tytuaj pomocy. Co mówicie da rade?

Dziekuje i pozdrawiam :slight_smile:

==============================

Proszę zmienić tytuł na konkretny - inaczej temat zostanie usunięty

monczkin

Złączono Posta : 14.04.2006 (Pią) 18:04


(pysiu) #2

film ma zawsze meni jak się nie myle gdzie się wybiera opcję z napisami lub lektor ale jak w media nie daje ci ustawiać to

power DVD to pozwala

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=26&id=843

Złączono Posta : 14.04.2006 (Pią) 18:08

poczytaj poradnik http://dobreprogramy.com/index.php?dz=8&a=12


(Karolcia126k) #3

Nie wiem czy idzie w "media player classic" bo nie wiem gdzie to sie ustawia :cry: moze wiecie gdzie to sie robi??


(W32 Sasser) #4

Media Player Classic tak samo jak PowerDVD wyświetla Menu filmu DVD. Fakt, że ma mniej opcji od PowerDVD, ale podstawowe sterowanie działa bez problemu.

Karolcia126 => a masz pewność, że te filmy to są wersje z lektorem? Jeśli to są tylko wersje z napisami to raczej ciężko Ci będzie usłyszeć lektora :mrgreen:

Wrzuć płytę do napędu i jeżeli masz skojarzone Filmy DVD z programem Media Player Classic to automatycznie powinno się pojawić menu filmu.


(kasiekonline) #5

z doswiadczen wlasnych: mam kilka DVD z roznych gazet, wszystkie maja wersje polska wylacznie w postaci napisow i tu zapewne tkwi problem - takich 'luksusow' jak lektor/polski dubbing na gratisach z pisemek pewnie ze swieca szukac :slight_smile:


(Karolcia126k) #6

jejku pomozemi ktos!! Mam media player classic- i moze mi ktos wtłumaczc "krok po kroku" jak wyłączyc napisy w filmach- no bo racje to ma"kasiekonline" ale mimo to moze w niektóryh filmach idzie jakos wyłaczyc napisy( tylko ze ja niemam pojecia jak to zrobić) zrozumcie mnie!! chciałabym sie tego nauczyc i miec spokuj z tym.

z góry wszystkim dziekuje