Napisy w filmach

Witam :slight_smile: . Ma do was nastepujące pytanko.

Od jakiegos czasu zacząłam uzywać" Media Player Classic"- no i własnie…

Mam duzo filmów DVD( przewaznie z gazet) i jak odpalam w tym programie to filmik leci z napisami :-x . Hmm jest mozliwosc, zeby film był tłumaczony a nie z napisami?? Śmieszne pytanie co nie? No ale zabardzo nie znam sie na tych rzeczach i bede szukać tytuaj pomocy. Co mówicie da rade?

Dziekuje i pozdrawiam :slight_smile:

==============================

Proszę zmienić tytuł na konkretny - inaczej temat zostanie usunięty

monczkin

Złączono Posta : 14.04.2006 (Pią) 18:04

film ma zawsze meni jak się nie myle gdzie się wybiera opcję z napisami lub lektor ale jak w media nie daje ci ustawiać to

power DVD to pozwala

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=26&id=843

Złączono Posta : 14.04.2006 (Pią) 18:08

poczytaj poradnik http://dobreprogramy.com/index.php?dz=8&a=12

Nie wiem czy idzie w “media player classic” bo nie wiem gdzie to sie ustawia :cry: moze wiecie gdzie to sie robi??

Media Player Classic tak samo jak PowerDVD wyświetla Menu filmu DVD. Fakt, że ma mniej opcji od PowerDVD, ale podstawowe sterowanie działa bez problemu.

Karolcia126 => a masz pewność, że te filmy to są wersje z lektorem? Jeśli to są tylko wersje z napisami to raczej ciężko Ci będzie usłyszeć lektora :mrgreen:

Wrzuć płytę do napędu i jeżeli masz skojarzone Filmy DVD z programem Media Player Classic to automatycznie powinno się pojawić menu filmu.

z doswiadczen wlasnych: mam kilka DVD z roznych gazet, wszystkie maja wersje polska wylacznie w postaci napisow i tu zapewne tkwi problem - takich ‘luksusow’ jak lektor/polski dubbing na gratisach z pisemek pewnie ze swieca szukac :slight_smile:

jejku pomozemi ktos!! Mam media player classic- i moze mi ktos wtłumaczc “krok po kroku” jak wyłączyc napisy w filmach- no bo racje to ma"kasiekonline" ale mimo to moze w niektóryh filmach idzie jakos wyłaczyc napisy( tylko ze ja niemam pojecia jak to zrobić) zrozumcie mnie!! chciałabym sie tego nauczyc i miec spokuj z tym.

z góry wszystkim dziekuje