Napisy w KMPLAYER wyświetlają się podwójnie

Witam, Proszę o pomoc. Korzystam z najnowszej wersji KMPlayer-a i mam problem z niektórymi napisami w filmach. Problem polega na tym, że napisy wyświetlają się jedne pod drugimi tzn. ta sama linijka tekstu występuje dwa razy. Nie mam zainstalowanych dodatkowych kodeków poza tymi wbudowanymi w program. Jeżeli wiecie jak rozwiązać problem dajcie znać.

Jesteś w 100% pewien, że w zasobniku nie pojawia się DirectVobSub?

http://www.idg.pl/ftp/pc_7604/ALLPlayer.2.2.4.html Jeśli chcesz pobierz AllPlayera 2.2.Ma wyłącznik napisów,będzie tylko jedna “warstwa” napisów

100% nie pojawia się żadna dodatkowa ikona.

Podwójne napisy są wyświetlane przez DirectVobSub reprezentowanego przez ikonę zielonej strzałki na pasku obok zegara. Jeżeli nie masz takiej ikony, możesz albo wejść w ustawienia DirectVobSub okrężną drogą (czyli poprzez menu Start), albo włączać film bez napisów - wtedy DirectVobSub sam je sobie otworzy.

Równie dobrze napisy może w taki sam sposób nakładać sam ffdshow, rozwiązanie prawie identyczne jak w przypadku VS.

Włączenie filmu bez napisów nie pomaga. W ogóle nie są wtedy wyświetlane. Sprawdziłem film u kumpla na AllPlayerze i tam nic takiego się nie dzieje.

Czy w konfiguracji KMP skorzystałeś z opcji Reset bieżących ustawień?

W jakim formacie są te napisy?

Udostępnij ten plik.

Tak korzystałem. Pomogło dopiero zainstalowanie dodatkowo kodeków ffdshow.