Naprawa GF 8800GT - bluescreeny

(Konrad93) #1

Witam, zdecydowałem się naprawić grafikę metodą piekarnikową i udało się :slight_smile: Jednakże, gdy chcę wejść na konto to przywiesza się na 5-7s i wywala bsa. Na awaryjnym wszystko jest ok. W czym może być problem ?

(rgabrysiak) #2

Cześć

Karta nadaje się do wymiany. Nigdy nie masz pewności że “upieczona” karta będzie w pełni sprawna.

(Michalo2882) #3

Problem jest pewnie taki, że uszkodzeniu uległa jakaś ważna jednostka graficzna, np. shading rasterizer. Nic z tym nie zrobisz, niestety. Teoretycznie można spróbować powyłączać kompozycje Windowsa (żeby zamiast Aero wyświetlał klasyczny interfejs) i wtedy jest jakaś szansa, że pulpit się wyświetli. Tyle, że wówczas, jeśli jakaś aplikacja skorzysta z tego komponentu (np. inwokacja Pixel Shadera w przeglądarce internetowej), i tak wszystko się posypie. Można też spróbować odinstalować sterownik, jeśli nie przeszkadza ci rozdzielczość 800x600.

(Rradek22) #4

Problemem jest padnięta karta i już

Bardzo dobrze to widać na tym że w trybie awaryjnym bez sterowników działa, a na sterach nie działa

To jest bardzo częsty objaw

raczej się nie udało i się nie uda, piekarnik to jest taka metoda jak nie mam co robić to sobie upiekę ją z nudów, a to tyle daje co nic. Nawet miesiąca by nie pociągnęła nawet jakby się udało

(Jefus) #5

w piekarniku to się mięso na obiad albo ciasto piecze, nie kartę graficzną.

Po prostu - pogódź się z tym, że musisz wymienić kartę graficzną i już. Nawet jakby się ta “metoda” (o zgrozo…) piekarnikowa powiodła, to tak jak kolega wyżej pisze - miesiąca by nie pociągła.

(Kkoksu1100) #6

-można zmniejszyć taktowanie -,nieraz wystarczy…