Naprawa laptopa

Witam …

Kochani pomocy !

Mam laptopa dosyć starego, LG K1 Express, ma on procesor 1,6 i 512 MB RAM, na moje potrzeby mobilne był super, nigdy nie miałem z nim specialnych problemów, do czasu .

Jakiś tydzień temu miałem remont i musiałem niechcący umuścić laptopa, połamała się matryca i chyba sie wylała, bo po odpaleniu jest cały zalany ekran kolorami i widać pęknięcia …

Chciałbym go naprawić, w cenie max do 300 zł, bo wiecej chyba nie warto inwestować, problem w tym, ze ktos mi powiedzial ze musze sprawdzic ilu pinowa jest ta moja matryca i jakiej rozdzielczosci, zebym za malej albo za duzej nie zakupil, niestety ja nigdzie tego znalesc nie moge, bo na matrycy nic nie widać : //////

HELP !

Chyba trudno będzie się zmieścić w tej cenie przy zakupie nowej matrycy o ile taką jeszcze dostaniesz do twojego modelu. Jeżeli już to poszukałbym takiej samej używanej matrycy w miarę dobrym stanie.

A tak nawiasem chyba bardziej opłacalna będzie wymiana sprzętu na nowy.

Skontaktuj się z firmą http://www.computer-recycling.pl/ Mają tysiące laptopów używanych i jeszcze więcej w częściach. Nie wierzę, żeby nic nie znaleźli