Naprawa przeglądarki IE9 zintegrowaneJ z Win7 z płyty Windows 7

tomeeek64 wiesz czym się różni format od Uaktualnienie Systemu Windows 7?

Czytaj ze zrozumieniem…

U mnie wszystkie programy działają, tylko pousuwałem programy o dużych rozmiarach np. 500 MB, kilka GB…itd. (aby zwolnić miejsce dla instalatora Ultimate)., więc musze je zainstalować od nowa…

 

Zgadza się ale napisane też jest, że instalacja będzie kontynuowana mimo wszystko więc wersja językowa IE nie ma tu dużego znaczenia, bo i tak się przeglądarka nie zainstalowała. 

 

 

Fajnie, że zasugerowałeś się moim pomysłem na odświeżenie systemu. Jak widać to pomogło. Takie zabawy nigdy do przyjemnych nie zależą, bo są zazwyczaj czasochłonne jednak rozwiązują większość ciężkich problemów.

 

 

W takiej sytuacji sugeruję zainstalowanie dobrego oprogramowania zabezpieczającego. Osobiście używam Nortona, bo ma bardzo mały wpływ na pracę systemu a jednocześnie nie wymaga właściwie żadnej mojej ingerencji i wszystko robi sam. Oczywiście darmowe rozwiązania też jak najbardziej się sprawdzą. 

Testowałem Kaspersky i kiedyś Nortona… szczerze mówiąc miałem ciągle problemy z nimi, albo coś blokowało albo za dużo CPU lub RAM…

Wiem, że Eset to słabe oprogramowanie zabezpieczające (według najnowszych testów 2013 spadło na sam dół).

Używam dodatkowo skanera MBAM aby pozbyć się wszystkich podejrzanych szkodliwych programów i wirusów w ogolnym znaczeniu, bo sa trojany, rotkity itd. :slight_smile:

Nie tak dawno wypróbowałem Normana (nie mylić z Nortonem) też może być…

 

Długo się zastanawiałem an odswiezeniem kompa, bozalezalo mi an wszystkich ustawieniach , plalisty foobar, mixmeister, soulseek, mixed in key i inne (nie chcę mi się wymieniniac)