Naprawa systemu - Windows Recovery Disc

Witam, nagrałem na płytę programem Active ISO Burner program WIndows7 Recovery Disc x64 bez żadnych zmian w programie. I chcę się zapytać czy normalnie zapisany plik otworzy mi w laptopie? Odtworzyło mi tylko panel z językiem dalej już nie. Proszę o pomoc. Albo podać link do jakiejś intrukcji używania programu.

Pliki *.iso to obrazy płyt i nie wypala się ich w formie plików na płytki a za pomocą specjalnej funkcji programu do nagrywania, która z takiego plik odtworzy dane i wypali płytkę identyczną z oryginałem. poszukaj takiej opcji w Active ISO Burner i wypal jeszcze raz. Szukaj opcji: “Nagraj CD/DVD/Blu-ray z obrazu dysku” lub czegoś podobnie brzmiącego.

:roll:

O ile rozumiem, chcesz tę płytkę z programem używać do naprawy (przywracania) systemu? Jeśli tak, to pełna zawartość tej płyty CD (jeśli prawidłowo wypalona!) otworzy Ci się dopiero po zbootowaniu płyty, czyli podczas startu komputera ze wskazaniem na start z płyty i naciśnięciu dowolnego klawisza (Press any key…). Oczywiście, może też być użyte w laptopie z systemem Windows 7. Kreator na płycie poprowadzi Cię jak instrukcja.