Naprawdę dziwna praca komputera

(Songoku Ssj4) #1

Witam!

Od pewnego momentu komputer przestał chodzić , odpali się go normalnie i wszystko niby ładnie się ładuje ... start się włącza wszystko jest ok niby, ale przy lądowaniu tych wszystkich(antyvirusów)(gg) itd itd nagle jak już wszystko się załaduje bo przestanie tak głośno pracować to komputer przestaje funkcjonować.

obojętnie co wtedy bym nie włączył to komputer sie zawiesi, mojego komputera nie mogę włączyć folderów żadnych nie da sie włączyć, start tez nie działa... kompletnie nic:)

przy starcie systemu nie mam nawet czasu na to żeby odpalić przywracanie systemu czy cokolwiek bo tylko dojdę do narzędzi systemowych i zaraz sie coś zatnie.

nie wiem co z tym zrobić, format kompa odpada.

PS: jeszcze próbowałem włączyć tryb awaryjny to komputer się zresetował

Czekam na waszą pomoc

Pozdrawiam

(Songoku Ssj4) #2

Teraz podczepiłem dysk do swojego komputera i jest wszystko ok, czyta dysk, zawartość można oglądać itd. antywirusem próbowałem wyczyścić ze wszelkich bakterii itd dysk ale to nic nie dało problem pojawiał sie, chce użyć hijacka i slienta ale za bardzo nie wiem jak to zrobić bo jak uruchamiam któryś z programów to widzi tylko mój dysk.

(sdar) #3

wsm , Nie pisz proszę posta pod postem. Jeżeli chcesz coś dodać to skorzystaj z przycisku "edytuj" przy poprzednim poście.