Narrator Vista

Witam,

Mój problem polega na tym że po wylogowaniu przy wyborze konta kliknałem taką ikonkę u dołu ekranu po lewej stronie i zaznaczyłem:

“Słuchaj textu z ekranu czytanego na głos (Narrator)”

Teraz za każdym razem kiedy sie loguje na konto uruchamia mi sie ten syntezator… Nie jednokrotnie próbowałem go wyłączyć… Poodznaczałem w nim wszystko co mozna… Nawet jak wyłączyłem go to i tak sie dalej uruchamia… Program jest odznaczony ale wciąż sie uruchamia:/

Dziękuje i Pozdrawiam

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 13:01

Może ktoś wie jak odinstalowac to ustrojstwo z komputera? :confused:

Jest w folderze system32… Najchętniej bym to usuną, ale nie moge :confused:

Witam

Mam ten sam problem :frowning:

Zadzwoniłam właśnie do firmy Microsoft i kobieta mi po kolei tłumaczy jak mam to wyłączyć, niestety żadne z jej sposobów nie pomagają. Powiedziała, że jeszcze coś sprawdzi i oddzwoni…

więc czekam :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 30.03.2007 (Pią) 17:07

Już wiem, jak to wyłączyć :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Panel sterowania -> Ułatwienia dostępu -> Centrum ułatwień dostępu -> Używaj komputera bez ekranu -> Opcja “Włącz Narratora” - odznaczyć :lol:

Jakie to było proste :stuck_out_tongue:

Ejjj byś dał nr do microsoftu , gdzie ty dzwoniłeś , bo mam problem z vistą , na żadnym forum mi nie pomogli. mozesz na priva napisac

z gory dziex

Numer do Microsoftu nie jest zastrzeżony - jest na ich głównej stronie

0-22 594-19-99

Pamiętaj, że musisz mnie legalnego windowsa :stuck_out_tongue:

aaa, i jeszcze jedno - jestem kobietą - nie pisz do mnie “ejj byś dał” bo to ani nie kulturalne, ani nie gramatyczne :lol: