Narty czy Snowboard

Siema

Wraz ze zbliżającą zimą planuje zakup nart lub snowboardu.

Może znaczne od tego że na nartach jeszcze nie jeździłem a na desce z 3 razy w życiu, teraz zacznę jeździć po Austrii, Słowacji.

Co było lepszym rozwiązaniem ? Na czym wy jeździcie ?

Co mi bedzie bardziej odpowiadało (nie wiem czy to ważne ale mam 193cm wzrotu i jestem wysportowany).

powidzenia :slight_smile:

Ja śmigam na desce :stuck_out_tongue:

I też jestem wysoki mam 189cm wzrostu :stuck_out_tongue:

Ale to zależy co kto lubi :wink:

Mi narty w ogóle nie odpowiadają :stuck_out_tongue:

na to pytanie powinieneś sobie sam odpowiedzić …

nie da się powiedzieć co lepsze narty czy snowboard …

ile ludzi tyle opini jedni wolą rybki inni akwarium .

twój wybór na czym będziesz jeździł .

ja tam osobiście wole na rowerze po śniegu jeździć większa frajda :smiley:

mi też :stuck_out_tongue:

Kup sobie narty Wedzee :slight_smile:

http://www.skimag.pl/archiwum.php?art=651

Błagam, tlko nei narty Quechu’y.

Sam śmigam na nartach od 3 roku życia, strartuje w poważnych zawodach i nigdy przenigdy nie zamienie narciarstwa na snowboard. Czemu? Na nartach rozwiniesz większą prędkość, nad którą można łatwiej zapanować w przeciwnieństwie do snowboardu. Jeśli załapiesz jazde carvingową (na krawędziach) to zakochasz się w narciarstwie. Na nartach co prawda trudniej się nauczyć niż na snowboardzie

A snowboard? Nic tylko zworzenie czterech liter, odgarnianie śniegu na prawo i lewo, siadanie na środku stoku żeby się przylansować. Zrobią obrót o 180 stopni na małym garbie i od razu myślą że są cool (a 180 to każdy dzieciak w miejscu zrobi). Robią kolejki przy wyciągach bo nie potrafią wejść na orczyk bo ciągle się wywalają.

Wszelkie upadki na snowboardzie są o wiele niebezpieczniejsze niż na nartach (narty podczas upadku się wypinają, co niweluje jakiekolwiek obrażenia). Na snowboardzie może dojść do urazów kręgosłupa, a wśród początkujących złamania (czasem nawet obu naraz!) nadgarstków.

Wybieraj sam. Ja preferuje narty. Przedstawiłem ci za i przeciw, niech inni też przedstawią jakieś wyjaśnienia czemu snowboard, a nie narty i na odwrót.

Próbowałem na snowboardzie, ale wolę narty :wink: Łatwiej osiągnąć dużą prędkość, potem wejść w carving - poezja :wink: :wink: :wink:

Ja polecam snowboard- naprawde swietna zabawa:D

spróbuj na tym i na tym się przejechać i zobaczysz co ci będzie bardziej odpowiadało

ja osobiście wole narty

Uzasadnij

Snowboard

Dla mnie snowboard wymiata :mrgreen:

Przede wszystkim wolę snowboard bo przy tym jest dużo lepsza zabawa niż jazda na nartach. Żeby nie było, nie mam nic przeciwko nartom, sam na nich jeżdżę, tylko osobiście bardziej pasuje mi snowboard.

Snowboard :mrgreen:

Też, tylko że ja JEŹDZIŁEM… Zresztą w kuj.pom. nie ma gdzie. :stuck_out_tongue: