Narzędzia administracyjne-pusty folder

Witam! Mam taki oto problem, od pewnego czasu mam pusty folder narzędzia administracyjne.Przez to nie mogę zainstalować aktualizacji bo wyświetla się błąd “Niektóre aktualizacje nie zostały zainstalowane Kod 80070003”.Mam oryginalny system Windows Vista SP1.Co robić? Jak odzyskać narzędzia administracyjne.Cały czas używam jednego konta i jestem na nim administratorem.Proszę o pomoc.

Reinstall windowsa. :slight_smile:

Btw powiedz dokladnie od kiedy i co wtedy robiles jak ci uciekly narzedzia.

Wolałbym jakieś inne sensowne rozwiązanie…jakiś czas temu usunąłem plik Program Data.Ale jak uruchomiłem ponownie to ten folder wrócił tylko, że bez paru innych plików.Nie wiem czy to ma jakiś związek…ale myślę, że to może być od tego.Proszę o pomoc.

Przywróć system do stanu sprzed usunięcia pliku program data lub przywróć go z powrotem.

Przywracanie systemu mam wyłączone więc odpada…może jakiś inny pomysł? :frowning:

Hmm ciężka rzecz. Ja nie wiem gdzie mam ten folder program data… ale mam pomysł niech ktoś z takim samym systemem wyśle ci go na mail i go skopiuj… chociaż może nie pomóc, najpierw zrób kopię tego program data które masz bo może coś się nie zgadzać. Ja kiedyś miałem tn folder, teraz nigdzie go nie widze…

U mnie ten folder nagle pojawił się po ostatniej defragmentacji, po kliknięciu na dysk C, obok pliku “Program files”.