Narzędzie do wykrycia ukrytych plików w strumieniach danych NTFS

Proszę Was bardzo o pomoc w przeprowadzeniu analizy ukrytych plików w strumieniach danych, pomoc w wydobyciu plików w slack space, ukrywaniu plików w plikach graficznych, steganografia. Mam problem, ponieważ bios jest zablokowany-  nie odpale linuksa, wiersz poleceń jest zainfekowany- kłamie. Nie wiem co zrobić, proszę Was, pomóżcie!

A próbowałeś zresetować (przywrócić ustawienia fabryczne) bios? Za mało informacji podałeś, jaki system, antywirus…

Meczylem, az wymeczylem, pisze z Kali linux, przepraszam, ze bez Polskich  znakow, odpalilem go  z plyty, teraz czas na analize, moze wiecie w Kali czym sprawdzac ukryte pliki, sprawdzic przegladarke, sprawdzic pliki graficzne na zasadzie steganografii, sprawdzic co w systenie zostalo zmienione, na chwile obecna nie dziala karta bezprzewodowa, chyba maniplacja sterownika. Mam jeszcze pytanie, ten Linuks nie odpalil jako pierwszy tylko dysk, na zwyklym koncie system Windows7 informuje mnie, ze na plycie jest plik setap.exe, jest powod, zeby miec obawy? Pomocie mi z ta analiza.