[2023-03] Narzędzie TunesKit Activation Unlocker 1.0.0

Jakby komuś potrzebne było (Skutecznie usuń blokadę aktywacji iCloud bez hasła!) to jest jeszcze do pobrania przez 8 godzin na pół roku za darmo.
Nie wiem czy to do końca legalne, skoro daje taką możliwość)
https://www.giveawayoftheday.com/tuneskit-activation-unlocker/

„TunesKit Activation Unlocker jest dobrze zaprojektowany, aby pomóc Ci z łatwością ominąć blokadę aktywacji iCloud. Niezależnie od tego, czy zapomniałeś konta Apple ID i hasła, czy kupiłeś używanego iPhone’a / iPada z zablokowanym iCloud, możesz użyć TunesKit Activation Unlocker, aby usunąć blokadę i ponownie aktywować urządzenie”.
" Zastrzeżenie: To oprogramowanie ma na celu pomóc użytkownikom ominąć blokadę aktywacji na ich własnych urządzeniach. Jakiekolwiek komercyjne lub nielegalne użycie tego oprogramowania jest surowo zabronione."
Jakby nie było „użyteczne” narzędzie.

Aktywacje iCloud można też ominąć narzędziami dostępnymi tutaj
Miałem kiedyś tablety z firmy usługowej dostarczającej jakieś jedzenie. Kazali im zapłacić i kupić tablety i były zablokowane odgórnie, przez firmę, która świadczyła usługi w Internecie, coś jak pysze itp. Ale jak firma padła, to zostali z iPadami na których można było uruchomić jedynie aplikacje do obsługi systemu z tym dostarczaniem żarcia, mimo, ze iPady były ich własnością. Apple nic tutaj nie pomógł, i wtedy się przydało. Tylko po każdej aktualizacji systemu trzeba było od nowa się bawić.

I w sumie ciekawe czy ten setup.exe ruszy w CrossOver (by nie sięgać po Boot Camp) lub czy rozszerzą wsparcie o odblokowywanie np. macbooków/iMaców.

VirtualBox:
eh, na M1/M2 nie ogarnięto tego jeszcze?? :frowning:

Jeśli chodzi o soft dla Windowsa, to 3uTools toego nie odblokuje?
3uTools | The best all-in-one tool for iOS users
Nie wiem, czy jest wersja, na MacOS X.

Program nadal działa?

3uTools działa…

Na usuwanie kont iCloud? Jeżeli tak to do jakiej wersji iOS ?

Wiesz, musisz zobaczyć, bo - szczerze - nie zwróciłem na to uwagi… Jest opcja postawienia iOS od nowa z tego, co pamiętam oraz nawet jailbreak’a.

Mnie interesuje tylko usuwanie kont iCloud i o tym był wątek.

i tutaj widzę spam rozsyłają, program jest płatny a po 2 nie działa. Powyżej Iphone 6 nie da się usunąć Icloud, można tylko zrobić jailbreak ale wtedy nie działają usługi GSM. W nowszych Iphone to nie możliwe.

Za darmo dawali to wielu wzięło.