Nasycenie kolorow (prosze o szybkie porady)

czesc mam taki problem otóż dostałem karte RADEONA 9600 Pro odrazu zaznacze ze mam najnowsze drivery szukałem we wszystkich mozliwych sposobach jak nasycic kolory na pulpicie (na pulpicie a nie w video ) czy wogole jest to mozliwe a jeśli tak to prosiłbym o wskazówki jak to zrobic :stuck_out_tongue_winking_eye:

:mrgreen: dobra ale chodzi mi o NASYCENIE (INTENSYWNOSC KOLOROW ) na pulpicie ;/ no na tych sterownikach do radka co je mam to da sie tylko jasnosc i kontrast ustawic ale nie ma nsycenia tak jak w GF co mnie bardzo denerwuje bo wszystko jest blade i wogole szkoda gadac ;/ mimo wszystko dzieki za odpowiedz :stuck_out_tongue_winking_eye: 8) moze ktos bardziej rozgarniety mi powie ?

Nie wiem - nie piszę :x

hmmmmmmmmmm… a przyciski na monitorze?? nie wszystko zrobi ci program :stuck_out_tongue: niektore rzeczy trzeba zrobic manualnie :slight_smile:

HEHEHEHEHHEHEHE to było dobre :smiley: najlepszy chyba MISTRZU klikałeś kiedyś na opcje monitora ? wiec coz tam znajdziemy brightness , contrast … ale nasycenia ni hu hu … ja wiem ze masz mało postow :stuck_out_tongue: ale naprawde prosze o pomoc inteligentnych ludzi :slight_smile:

PS.BERBELUH jak na swoim monitorku znajdziesz nasycenie ZAPŁACE CI 1 000 000 zł albo euro :stuck_out_tongue:

CHODZI MI O NASYCENIE KOLORU ,SIŁE KOLORU prosze o pomoc :slight_smile: madrych ludzi

:o czyzby nikt nie kozystał z tej opcji ? :cry: :cry: :cry: :cry:

ja na swoim mam jeszcze takie cos jak “Color Temperature” :smiley:

wiec kiedy dokonasz przelewu?

Dość tych kpin :evil:

A ja - Menu Color

Czekamy

Topik zamknięty na czas oczekiwania :stuck_out_tongue: