Nasza Klasa


(Kyrneh1) #1

Witam.Mam takie pytanie.Mam w Naszej Klasie ustawione wszystkie powiadomienia jak trzeba,a gdy dodam komentarz do zdjęcia,czy dodam zdjęcie,to w powiadomieniach nie widać tej informacji.Interwencja w NK nie powiodła się .Czekam 4 dzień,bez odpowiedzi.Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak ustawić by moje powiadomienie było widoczne?(Np.Marek dodał komentarz do zdjęcia Joli,lub Marek dodał zdjęcie.Tam jest nawet godzina dodania.) Pomóżcie mi.Gdzie mam kliknąć,wejść by to zmienić.


(model12) #2

Witam.Z tego co mi wiadomo to komentarze widzi osoba dla której był pisany ,a na swoim profilu widzisz co napisali inni w komentarzch do twoich zdjęć.Pozdrawiam


(freedom) #3

Może prościej, wszelkie akcje które wykonasz, są widoczne tylko dla innych. Dodałeś komentarz do profilu przykładowo Joli, to i Jola i jej znajomi będą mieć stosowną informację w powiadomieniach (oczywiście jeśli mają takowe włączone), ale Ty w swoich tego nie zobaczysz.


(Kyrneh1) #4

Dlaczego tak jest,czy ja jak dodam komentarz,też bym chciał go widzieć w powiadomieniach,że dodałem komentarz .Czy nie da się inaczej,by można go widzieć?


(freedom) #5

Jaki jest sens powiadamiania Cię o tym, czego sam dokonałeś? Twórcy wyszli z tego założenia i ja się z nimi zgadzam. A funkcjonalność, którą chciałbyś widzieć, musiała by się nazywać "przypomnienie" :wink: