Natarczywe okienko:/

działa,wielkie dzieki :smiley:

Nie wiem z czego ty się cieszysz…

Wyłączyłeś coś co chciało ci pomóc :smiley:

Ten cały POSŁANIEC mówi do ciebie że masz w komputerze trojana, spyware albo coś w tym rodzaju… i proponuje ci skanowanie za free. Prawdopodobnie musisz kliknąć w którys z podanych linków…

Radziłbym skorzystać.

Mówi prawdopodobnie też, że to paskudztwo stanowi zagrożenie 9pkt w 10-stopniowej skali :lol:

To że skanowałeś kompa czymś tam, wcale nie znaczy, że cokolwiek wykryje, zwłaszcza jeżeli to trojan…

Zaopatrz się w ad-Aware, antytrojana, antywirusa, zaktualizuj…

Wyłącz przywracanie systemu (niektóre paskudztwa umieszczają tam pliki zapasowe), włącz komputer w trybie awaryjnym (klawisz F8 przy starcie) i przeskanuj.

Jeżeli nic nie znajdzie to będzie cud :lol:

czy mozesz napisac o co ci chodzi?

Czy tak sobie wypisujesz dla wypisywania?

u mnie nic nie znajduje ,jednak do koscioła nie zacząlem chodzic i w cuda nadal nie jestem w stanie uwierzyć

W oknie USŁUGI POSŁANIEC pisze coś takiego:

Microsoft Windows has detected multiple instances of Syware and trojan virus on your machine. It is recommended that you disinfect your system before further damage is done to your file system.

Scan for free.

Go to Start, clik run. Type either of the following addresses and hit ok.

CNN recently stated Spyware infects 9 out of 10 PC’s.

W wolnym tłumaczeniu brzmi to tak:

Microsoft Windows wykrył wielokrotne przypadki Syware i/lub wirusa trojan na twoim komputerze. jest zalecane, żeby zdezynfekować twój system przed dalszym uszkadzaniem twojego systemu plików.

Skanuj bezpłatnie.

Idź na Start, kliknij RUN. Wytypuj którykolwiek adres i naciśnij ok.

CNN ostatnio stwierdził, że Spyware zakaża 9 z 10 PC.

Pomyliłem się tylko przy ostatnim zdaniu :roll: :lol:

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

No lipa LOG już OK jeżeli myśłisz ż ecoś nie tak przeskanuj kpmpa scanerami online: Scanery do wyboru :stuck_out_tongue: