Natretny Wirus

Witam!

SYSTEM:WindowsXP He z sp2

ZABEZPIECZENIA:Notron AV2004PL,FREEWAL:Norton Internet Security 2004PL-Sygnatury pobierane automatycznie+recznie codziennie.

PROBLEM:Wirus W32Netsky z dwoma koncowkami "P@mm i P@mm!enc

przychodzacy w zalacznikach poczty.(konto w neostrada)Antyvirus usuwa tego z koncowka P@mm a tego z P@mm!enc poddaje kwarantanie.

Sprawdzajac raporty>encyklopedia wirusow online jest napisane ze sygnatura do tego wirusa udostepniona od 05.2004-Pytanie: Jak mozna pobrac te sygnatury?

DOTYCHCZASOWA KURACJA:Skanowanie online:

mks-wykryl 15 trojanow roznej masci,6 zagrozen typu adware

Symantek-o.k

Panda-2 wirusy w32Netsky

Problem nie ustapil! !!

DALSZE LECZENIE:

Hijack This-Logo sprawdzone-usuniete sugerowane pozycje

Spybot Search Destroy-9 zagrozen typu spyware-USUNIETE

PestPatrol-7 zagrozen typu spyware-USUNIETE

Skanery online:

BitDefender-CZYSTO,RAVantyvirus-CZYSTO,F-Secure-nie udalo sie odpalic,Panda-CZYSTO,Norton AV-CZYSTO

Po sprawdzeniu loga bylo zalecane usunac w dodaj/usun programy

My search bar nie mozna usunac-problem:

RUNDLL"Wystapil blad podczas ladowania c:\program~1\My way\my bar\

1bin\mybar.dll nie mozna odnalezc okreslonego modulu"

Problem nie ustapil,zarazone wiadomosci nadal przychodza.Prosze o pomoc co jeszcze mozna zrobic??? i jak pobrac sygnatury opisane wyzej?

co ci przychodzi na maile, zablokuj dany adres i to wszystko i jak cos robisz to wykonuj to pokolei

tak jak pisza pod logami inaczej twoja praca jak i innyh idzie na marne

Po twoim sprawdzeniu loga wyslalem ci wiadomosc ze nie moge usunac My search bar,ktory kazalas-NIE ODPISALAS

A co do zablokowania tych adresow to brakuje mi juz miejsca bo za kazdym razem jest inny adres.

zaloz nowe konto, :smiley: :smiley: ,a z tego niekorzystaj

i nieotwieraj wogle poczty tylko ja kasuj jak nieznany

nadawca

prosta zasada

wpierw usun pozostalosci po szpiegach ,ktore wlasnie pobieraja od ciebie INFO: co do maili

programy antyszpiegowskie znasz

a po 2 dugie twoj antywir powinien taki mail z miejsca wywalic

Any vir antyvirem…moze nie usuwac tych wirusow…jesli korzysta z Outlooka Expreesa to musial odnaczyc w zakladce bezpeiczenstwa zeby nie usuwal zalacznikow…a w Nortonie tez musial odznaczyc funnkcje skanowania poczty przychodzacej…ja posiadam NOrton System Works 2004 pro. i mam pozaznaczane zeby skanowal poczte…nie wiem jak jest z osobnym Norton Any Virus…ale nie czytam maili od nieznajomych tylko klikam szybciutko “delete”

Longer! :slight_smile:

Wirus W32Netsky - zlikwidujesz tym programem

(jest w bazie), a już pisałam co nieco o tym progsie - że daje nieźle popalić tfurcom! ;]

http://www.emsisoft.com/en/

U usuwaj w trybie awaryjnym jak sie da. :smiley:

Zanczy sie komp ma pracować w awaryjnym :smiley:

KAMCIA-jakie pozostalosci po szpiegach?My search bar? dalej nie wiem jak go usunac

My search barnie mozna usunac-problem:

RUNDLL"Wystapil blad podczas ladowania c:\program~1\My way\my bar\

1bin\mybar.dll nie mozna odnalezc okreslonego modulu"

Na tej stronce masz opisane, co zrobić - jeżeli nie można tego usunąć metodą “dodaj/usuń programy”!

Widocznie ten problem jest dość powszechny, bo od razu zasugerowane jest w takim przypadku użycie narzędzia Magic Utilities 2004 - ze strony prowadzi bezpośredni link! :slight_smile:

Ściągnij więc i powinno pójść! 8)

http://www.free-web-browsers.com/suppor … arch.shtml