Natychmiastowy restart podczas grania

Mj problem polega na tym, że dlużej niż 30 minut nie moge pograc w żadną grę gdyż komputer dostaje takiej zawiechy, że ratuje go tylko restart. Wymagania sprzetow odpowiadają danym grą są nawet o polowe wieksze. Czy ktos moze miał taki problem albo wie jak temu zaradzic, co zrobic??

Z góry dzięki :smiley:

A co masz poza grami zainstalowane?? Bo jeśli masz syf na kompie to najpierw sobie “posprzataj”, a później ciesz się graniem :wink: :spoko:

Syfu ani żadnego wirusa nie mam na bank. Myślalem że może to byc wina zasilacza abo mam poprostu za slaby wiatrak. Nic innego mi do głowy nie przychodzi. A mogą to by komplikacje płytu glownej z ramem??

:arrow: sprawdz temp. i napecie programem Everest

:arrow: czy sypie windows błedami :?:

:arrow: włącz BSOD’a Win+Pause Break-> Zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie, Automatycznie uruchom ponownie odznacz

:arrow: Debugger Windows

:arrow: podgląd zdarzeń, start-> uruchom-> eventvwr.msc

Jakbyś mogl mi jeszcze raz wytłumaczyc podpunkt nr. 3 :Dnie rozumiem go za bardzo. Win to klawisz z flaga microsoftu??Windows nie sypie bledami

tak to klawisz WIndows z flagą :wink:

czyli mam wejsc do BIOS’a kombinacja klawiszy i odznaczyc to co napisales?? tak??

BSOD to nie BIOS

Dla mnie trzeba wszystko pisac dokładnie bo ja jestem slabo obcykany w tych sprawach.

ty włączysz BSOD’a po przez:

I to byłoby na tyle??

Przecież to nie ma nic wspólnego z grafiką??