Nauka Programowania


(Meteo17) #1

Wiem że dużo już o tym było też chciałbym zacząć, jak juz wiecie ide do technikum informatycznego no i chciałbym coś umieć jakie podstawy bede się uczył turbo paschala i rogramowanie Obiektowe W Visual Basic Net czy to starczy jak na poczxatek i podstawy jestem całkiem zielony zaczynam od podstaw, a chciałbym sie nauczyć czegoś nowego.


(Qbek50) #2

na początek w zupełności starczy 8)


(123448) #3

nie martw sie. to nie będą zbyt wymagające rzeczy. co do języku to każda szkoła może przecież inny preferować. uważam że z takich najczęstszych języków jest pascal, c, i być może też delphii i c++. niektóre szkoły uczą też programować w środowisku systemu unix ale z tym raczej spotkasz się jak będziesz studiował informatyke :wink:

po prostu poczytaj inne tematy na temat programowania które ukazały się na forum i odwiedź niektóre strony np. http://programowanie.tk/ lub poszukaj jakiś on-line ebooków.

co do programowania obiektowego to zajrzyj tutaj :arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Programowanie_obiektowe przybliży ci to troche na temat tego typu programowania :slight_smile: