Nav 2005

co zrobic zeby mi to niewyskakiwało i co to wogule oznacza bo jak to zamkne to mi za chcwile znowu wyskakuje:

beztytuu1az.th.jpg

No z tego wynika, że NAV coś wykrył :roll: Kliknij “More info” ;]

tego się nie usunie chyba że wyłaczysz worm protection ale wtedy komp bedzie zagrożony, to ci tylko pokazuje że została zablokowana próba włamania :smiley: albo jakiś robal chciał na kompa wejśc

Złączono Posta : 25.08.2005 (Czw) 20:13

tam dostanie tylko info jaki to atak zablokował, ale tego nie wyłaczy tych wyskakujących okienek, tak musi być i to jest normalna praca nav

norton wykryl jakis syf i go zablokowal

poszukaj gdzies w opcjach raportowanie atakow i zanzacz zeby nie informowal

a co sie dzieje jak kilkniesz na more info?

moze tam to bedzie

pozdrawiam

norton odkrył próbę włamania do twojego kompa

bo to mi sie dzieje jak skanuje w ati trojanie a nie wiem jak to wyłączyc.pomozcie

miałem nav 2005, nie wyłaczysz tej informacji, nie rozumiesz, chyba ci od razu napisałem :twisted:

po prosty tak będzie i tyle

to wywal tego anti trojana może sie kłuci z nortonem

pozatym po co mu anty trojan skoro nav usuwa trojany :roll:

a panda jest bardzo dobra :smiley:

każdy atak , wirusy, trojany, spyware, adware itp wykrywa :smiley:

Złączono Posta : 25.08.2005 (Czw) 20:55

Kolego Kapsel! nadgorliwym to nie bądź, myslisz że czym więcej zainstalujesz programów do zabepieczenia to komp będzie bardziej zabezpieczony ??

mylisz się. Zrób tak:

odinstaluj antytrojana.

Zostaw nortona, zainstaluj do niego ms antyspyware i ad aware, do tego firewalla i będzie spoko, kolejne programy już są zbędne

Norton AntiVirus 2005 —> Opcje —> Ochrona przed robakami internetowymi (odptaszkuj) - wtedy Norton nie będzie chronił (nie zalecam)

A żeby nie pokazywał to można zrobić (ale tylko w przypadku tego zagrożenia nie będzie raportował) - Jak ci się pojawi takie coś, klikasz More Info, a potem ptaszkujesz tą opcję na dole (jest tylko jedna) - oznacza “Nie pokazuj więcej powiadomień dotyczących tego zagrożenia” (czy jakoś tak) - ale uprzedzam, do tego zagrożenia co zablokujesz już się nie pojawi to okienko, ale do innych tak; pojawi się robisz to samo :slight_smile: