Navi Lark

Dostałem od znajomego link do promocji Larka i Faktu. Wystarczy zebrać kilka kuponów od 10 czerwca i można odebrać za jakieś 250 zł navi od Larka… Teraz moje pytanie - czy to się opłaca??:slight_smile:

Czy się opłaca?

Poniżej masz wersję 50.2

http://allegro.pl/item1059139661_nawiga … ec_fv.html

MapaMap Easy - to wg mnie dno, więc albo bierzesz do urządzenia całkiem inną mapę, albo tej firmy co jest ale w lepszej wersji chyba TOP.

Edit:

zapomniałem dodać, że sam posiadam Larka 43.2 i jestem z niego zadowolony. Jedynie bateria to padaczka, ale w aucie jeżdżę na kablu więc mi to w ogóle nie przeszkadza.

Nie wiem czy sie opłaca ale mapamap trochę lipny ale samo urządzenie bardzo fajne łatwe w odblkowaniu i zrobienia sobie urzadzenia do otwarzania dvixow i calej reszty

ostatnio w internecie sprzedawali Larka za 165zł ,wiec zbieranie kuponów się nie opłaca

Myślę, że za 249 zł. się opłaca. Nigdzie taniej nie znajdziesz; a uzbieranie kilku kuponów nie stanowi wielkiego wyzwania.

Co do samej nawigacji to mogę powiedzieć kilka słów.

Po pierwsze NAWIGACJE LARK SĄ FABRYCZNIE ODBLOKOWANE, A WŁAŚCIWIE NIEZABLOKOWANE, GDYŻ MAJĄ OTWARTY SYSTEM OPERACYJNY WINDOWS CE.

Po drugie standardowa MapaMap jest do kitu i lepiej od razu przejść na AutoMapę.

Po trzecie i najważniejsze dla mnie nie ma lepszej navi niż Lark (może baterie trochę słabe ale to nieistotne). Miałem kilka urządzeń tej firmy i jestem jej zagorzałym fanem.

Pozdrawiam.

miniu270582 , zapoznaj się z regulaminem naszego forum, ze szczególnym uwzględnieniem fragmentu dotyczącego kolorów zastrzeżonych. Jak już to zrobisz, to popraw swojego posta tak aby nie łamał regulaminu.

pokaż mi takiego w tej cenie o którym mowa to kupie nawet 2 :wink:

Chciałam założyć ten watek, ale jako nowy użytkownik nie miałam takiej możliwości.

165zł to chyba jakiś niższy model. 50.1 to drugi najwyższy model. Koleżanka kupowała tak nawigację w poprzedniej promocji gazety wyborczej. Jest zadowolona.

Dla zainteresowanych udziałem w promocji trzeba dziś kupić Fakt z kartą do zbierania kuponów, która jest niezbędnym elementem uprawniającym do odbioru nawigacji w cenie 249zł.

Pozdrawiam i dziękuję!