Naviexpert - nawigacja przy pomocy komórki

witam

cytat:

"Nawigacja graficzna na mapie

Podczas jazdy widzisz swoją pozycję na trasie, widzisz również położone w pobliżu trasy charakterystyczne punkty (skrzyzowania, stacje benzynowe, fotoradary,itd.)"

Mam w telefonie program naviexpert . Wykupiłem abonament na 1 dzień w wysokości 4 zł ( wsztkie opcje dostępne). Bardzo się rozczarowałem, gdyż telefon nie pokazuje mojego położenia. Program jest beznadziejny ponieważ można na nim zobaczyć mape i wpisywać ulicę. Nie mówi z jaką prędkością jadę samochodem. Istnieje tylko opcja “pokaż demo”.

Ułożyłem trasę i jak jade to punkt (czyli ja) jest w miejscu.? Może coś ja źle robię?

To coś kiepsko trafiłeś z tym abonamentem, bo Navipunkt (Naviexpert) jest w promie na bodajże 1 m-c za darmo klik.

Jaki masz telefon ?

k550i

a odbiornik GPS zewnętrzny, gdyż ten telefon nie posiada modułu GPS ??

wybieram opcje “nawigacja bez GPS” , nie mam zewnętrznego odbiornika GPS

To nic dziwnego, że się nie ruszasz (wskaźnik), bo niby na jakiej podstawie? Do nawigacji konieczny jest GPS, na podstawie którego satelity namierzają Twoją pozycję…

bez zewnętrznego odbiornika GPS lub telefonu z modułem GPS nie będziesz miał nawigacji. Ułożona trasa nic nie da, gdyż program nie posiada danych o Twojej pozycji.

to w takim razie po co ta nawigacja?? Lepiej kupić sobie GPS i nie płacić za transmisję GPRS itp

A w810 coś takiego obsługuje? :smiley:

nie

Jest to bardzo dobry program do nawigacji, a jego głowna zaleta to bardzo aktualne mapy, fotoradary i nawigacja uwzgledniająca korki.

Fotoradary można zgłaszać podczas jazdy (lub ich brak) lub też rózne niebezpieczeństwa na drodze.

Abonament można wykupić na rok, dwa lata albo na krótsze okresy - w razie potrzeby

a jak bym mial se c702 to by ten punkt(ja) wskazywalby miejsce gdzie jestem?

TAK <-klik