Nawigacja GPS do 400zł

(Makak7) #1

Witam, zastanawiam się nad kupnem gps’a do m.in. samochodu etc. Szukałem trochę tutaj na forum i nie tylko ale nie ma nic konkretnego a na allegro ciężko się odnaleźć przy tej ilości dostępnych nawigacji :wink: Dlatego proszę o propozycję (z allegro.pl) co najlepiej wybrać przy tej niskiej cenie :slight_smile: Najlepiej coś odblokowanego żeby można było wgrywać inne mapy niż domyślne. Dzięki za pomoc :wink:

(Zbych ) #2

coś po “przeróbkach” to już ne jest to co orginalne , do odblokowanych “nawigatorów” nie jest prosto wgrać jakiekolwiek “nawigacje” trzeba nieraz sporo kombinacji a w tym celu trzeba poszperać na kilku forach , pozatym tanie "nawigatory’ to delikatne i krótkotrwałe urządzenia wystarczy mały błąd podczas zabawy z oprogramowaniem i może być “śmietnik” gdyż o serwis do takich no-name w polsce prawie nie istnieje , przeważnie są to nawigatory z "biedronek"i gdy urządzenie ulegnie uszkodzeniu na gwarancji to jest wymeniane na nowe lub zwracana kasa , ja polecam coś nowego troche droższe od sugerowanej ceny ale warte zakupu i bez kombinacji instalujesz "nawigacje jaką tylko chcesz

http://www.twenga.pl/cena/052532.html

(Makak7) #3

No tak, pewnie masz rację. Jednak aż tak ‘szarpnąć’ się nie mogę…co powiedziałbyś na coś takiego?:

http://allegro.pl/item394774375_nawigac … rosat.html

http://allegro.pl/item394773553_tomtom_ … f_vat.html

http://allegro.pl/item393894300_nawigac … odbl_.html

(Krzysiekaczor) #4

Bierz Clever starszy sobie to kupił i jest git :wink: sprzedawca dorzucił za jeszcze Automape (!)

(Zbych ) #5

Z tych przedstawionych to moge polecić tomtom-a , ale to zależy czy tylko potrzebujesz “nawigować” po Polsce i europie wschodnie czy potrzebujesz nawigacji na całą europe , ten tomtom w brew zapewnieniom sprzedającego nie posiada możliwiści wgrania całej w jednym kawałku mapy np. europa zachodnia i środkowa gdyż jego pamięć wewnętrzna to 512Mb i nie ma slotu na dodatkowe karty , poszukaj jeszcze tego modelu ale ze slotem na karty pamięci i wtenczas będzie to najbardziej godna polecenia nawigacja. jeżeli potrzebujesz tylko na polske to bież tego tomtom-a , najbardziej rozpowszechniony sprzęt na świecie .

http://www.allegro.pl/item394802531_naw … ne_v2.html skontaktuj się ze sprzedawcą tego modelu jeżeli posiada slot na karty pamięci to możesz go kupić.