Nazwa dla portalu turystycznego?

Witam,

Poszukuję nazwy dla portalu turystycznego. Chodzi mi o coś takiego jak wakacje.pl. Aby była baza hoteli, opinie o nich itp. Najlepiej było by gdyby była końcówka .pl. Proszę o pomoc, próbowałem sam wymyslić ale nie mam za wielu pomysłów.

Przepraszam , że tak powiem, ale to twoja strona, twoja praca, musisz sam zdecydować… Później może być coś na nas… Daj propozycje… To może coś wymyślimy…

może turistico.pl co??

wypoczynek.pl i jego rozne odmiany

To będzie nad morzem czy gdzie ? podaj miejscowość.

Będą hotele z całego Swiata ale głównie z Europy. Są jeszcze jakieś pomysły??

wytchnienie.pl ostoja.pl arkadia.pl - coś, co kojarzyłoby się ze spokojem. eurowypoczynek.pl - coś co by kojarzyło się z różnymi krajami. dawid118, nie wiem co Ci doradzić, sam powinieneś coś wymyślić. Zdecyduj po prostu jakie skojarzenia ma wywoływać u potencjalnych turystów Twój potencjalny portal. Lepiej jednak aby te skojarzenia nie odbiegały za bardzo od rzeczywistości (albo wcale), żebyś nikogo do siebie nie zraził, jak już utworzysz ten portal.

Dawid118 , myśl prosto: czego mają szukać ludzie, którzy zajrzą na Twoją stronę? Wypoczynku, luksusu, luzu, swojskości, oderwania od codzienności, pięknych widoków, czy jeszcze czegoś innego? Od tego będzie zależeć, jakie słowa kluczowe wpiszą do wyszukiwarki. Tymczasem proponuję :

WspaniałeWakacje.com.pl - “com” skojarzy się z profesjonalizmem, wiec lepiej niech będzie profesjonalnie!

dobrewakacje.pl , udanewakacje.com ,

odpocznij.pl , odpocznijdaleko.pl

wyjazd.com

W gruncie rzeczy najbardziej przyda Ci się słownik wyrazów bliskoznacznych i duży słownik języka polskiego.

I zwróć uwagę na to, co pisze stukot - najskuteczniejszym sposobem na wykończenie nienajlepszego produktu jest dobrze go zareklamować i pozwolić, żeby klienci sie zawiedli.

Wielkie dzięki, a może są jeszcze jakieś pomysły??