Nazywacz 1.06 - problem z uruchomieniem!

Witam! Ściągnąłem z oficjalnej strony programu “Nazywacz” instalkę, instaluje się normalnie do końca. Gdy klikam na ikonkę, żeby uruchomić program słyszę tylko buuum w głośnikach a nic więcej się nie dzieje! Co może być przyczyną? Pozdrawiam Neon1992 P.S. Te buuum to taki sam dźwięk jaki wydaję Windows gdy wyskoczy jakiś błąd albo problem!

Może spróbuj ściągnąc inna instalkę z innego źródła, moze poprostu błąd w skopiowaniu jakiegoś pliku ;]

Próbowałem z każdego zródła, które wyświetla google! Ale ponad połowa to pobiera z oficjalnej strony programu!

Złączono Posta : 10.08.2006 (Czw) 20:55

P.S. Może ktoś posiada instalke tego programu w wersji 1.05?

Neon1992 , kilknij na skrót tego programu PPM -> Właściwości -> Zgodność i ustaw tryb zgodności z Win98 np ;]

Wątpię, że to pomoże!, ponieważ mój znajomy ma ten programik na kompie i mu działa elegancko na Win Xp., a niema instalki bo bym sobie wziął od niego a tak to kicha!

nie zakładaj wszystkiego zgóry :? , zatosuj się do porady kosior6 , powinno pomóc

Zastosowałem poradę kosior6 , ale nic nie pomogło wyskakuje taki błąd.

Jak jest napisane na błędzie nie ma pliku, lub zepsuty jest plik o nazwie:

Wpisz to w wyszukiwarkę Windows i niech systyem przeszuka dyski i jeśli nic nie znajdzie no to znaczy, że brak tego pliku powoduje błąd ;]

Wpisałem w wyszukiwarkę i niestety niema tego pliku!

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 13:05

Ten błąd pojawia się jeżeli ustawię zgodności Win 98 więc dlatego niema tego pliku, bo to jest Win Xp. Więc nie ma to nic do rzeczy!