Need for Speed: U, U2, MW - trainery

Szukam trainerów do tych części Need for Speeda: Underground, Underground 2 i Most Wanted. Nie chodzi mi jednak o takie programiki, które dodadzą mi kasy, lecz o takie, dzięki którym przciwnicy będą słabsi, będzie im coś przeszkadzało w jeździe (np. wyrzucanie w powietrze, zatrzymanie ich wozów), a także takie, które dadzą mi np. dodatkowe punkty w Drifcie albo nieskończone nitro :stuck_out_tongue: Jeśli ktoś znajdzie coś takiego to proszę o link - będę wdzięczna :mrgreen:

po co odbierać sobie przyjemność z gry??

no ale jeśli chcesz to jak zawsze najpierw poszukaj tutaj:

KLIK

a co to za przyjemność, kiedy próbujesz jeden Street po raz 20 i lipa? Choć się starasz i wylewasz siódme poty to i tak ci sie nie udaje, więc co to za niby przyjemność? A tak to mogę sobie pomóc i mieć niezły ubaw patrząc jak np. rywal leci w powietrze :stuck_out_tongue:

skicio czy ty myślisz, że tam nie szukałam? :x

Ściągnij przez aresa albo bearshare albo jakimś takim programem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

tam na pewno znajdziesz ja tam znalazłem do MW że przeciwnicy jadom maximum 50 km/h :mrgreen:

Ej a ja sobie centralnie mam trainera…do MOST WANTED 1.3,ale podczas kariery,jak wlacze jazde dowolna i nacisne przycisk F2 np zeby aktywowac trainera,to mnie z gry wywala…wyskakuje jakis raport o bledach…co jest nie tak??? zna ktos odpowiedz

nie moge uruchomic gry

A co dokladnie…pisze zebys wlozył plyte czy wyskakuje ci blad z wysyłaniem raportu??